مشاهده خبر

تعداد بازدید:22
شما بگویید

آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو

تهران 20 امشب فرسودگی خودرو ها و رابطه آن با آلودگی هوا را با حضور مسئولین ذیربط به چالش می کشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، تهران 20 که روز های فرد با اجرای علی مروی تماشایی می شود امشب (سه شنبه ۷ مردادماه) ساعت 20 میزبان سید محمد مهدی میرزائی قمی"رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست است تا موضوع حیاتی و مهم سن فرسودگی خودروهای کشور و رابطه آن با آلودگی هوا را بررسی و تبیین نماید.

همچنین این برنامه موضوع رای جدید دیوان عدالت اداری درخصوص حذف سن فرسودگی خودرو در تهران و سایر کلانشهرها و تاثیر آن بر آلودگی هوا را زیر ذره بین خواهد برد.

گفتنی است مخاطبان "تهران 20" می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه، از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ و یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨٦٥٠٥٥ با ما به اشتراک بگذارند.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که بصورت مشترک یک هفته در میان به تهیه کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سید فرید موسوی روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها