مشاهده خبر

تعداد بازدید:43

داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی سه شنبه 7 مرداد ماه گفتگوی مفصل و جذابی با بازیگر فیلم شنای پروانه ( سمیر حیران ) خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه" شکلات تلخ" گفت:این هفته موضوع مهارت آموزی کودکان کار را بصورت مفصل بررسی می کنیم و در ادامه با جوانی که با تلاش به آرزوهایش در دنیای بازیگری رسیده است ،گپ مفصل و جذابی خواهیم داشت.

احمدی افزود: در برنامه «شکلات تلخ» ابتدای به دنبال متولیان زندگی این بچه ها بودیم و با مسئولان مرتبط به بحث و مطالبه نشستیم . در برنامه فردا ( سه شنبه ) داستان مدرسه کودکان کار اتباع و تحصیل آنها موضوع برنامه است و در ادامه شروعی خواهیم داشت بر گفت و گوی مفصل با رییس سازمان فنی حرفه ایی کشور که مشروح آن شنبه در بسته ی دیگری از شکلات تلخ ارائه خواهد شد.

برنامه "شکلات تلخ" در این دو قسمت با حضور علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ایی کشور و یک کارشناس در حوزه آسیب های اجتماعی به بحث مهارت آموزی کودکان کار می پردازد و محدودیت های آن را بررسی می کند.

برنامه "شکلات تلخ" کاری از گروه اجتماعی است که روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 13:30 و روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

تحلیل و بررسی آشفتگی اخیر بازار سرمایه در برنامه " تهران 20" فریدون جیرانی و رویای «سینمای بدنه» بررسی عملکرد ارتش در سرچشمه مکانیسم از شبکه پنج سیما «از شنبه تا پنج شنبه» روی آنتن شبکه پنج معاون وزیر ورزش و جوانان میهمان شبکه پنج می آید منشی فرمانروا به شبکه پنج می آید ده نمکی قرنطینه شد ظهور از دیدگاه انقلاب اسلامی پایان کمبود ها در جزیره عجایب هفتگانه به روایت ما ایرانی ها حرم رضوی میزبان مخاطبان شبکه پنج سیما سینمای ایران چرا «افسرده» است؟ تماشای فیلم " مادر مادر" از شبکه پنج شبکه پنج سیما در سوگ شهادت بی بی دو عالم میلاد و پردیس ملت گزینه های اصلی جشنواره فجر بررسی شهرآورد پایتخت در ورزشگاه جشنواره عمار سوژه نقد سینما تماشای فیلم " پلیس بازی" از شبکه پنج «روزهای آبی» در شمال روایت «خانه امن» در برنامه «ما ایرانی ها» بررسی جزییات بودجه فرهنگی کشور در سال ۱۴۰۰ زیر ذره بین «تهران ۲۰» شکلات تلخ و یک اتفاق نادر موانع تولید در شهرک های صنعتی قصه خانه عشق به روایت ما ایرانی ها آرمان و اعتراض به سبک «ملاقلی‌پور» سری جدید شهربرگ با موضوع بحران جمعیت تماشای نبات از شبکه پنج بررسی آثار زنده یاد رسول ملاقلی پور در برنامه نقد سینما تماشای «شیرسنگی» امشب از شبکه پنج تبیین نهضت فاطمی پیشاهنگ نهضت مهدوی

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها