مشاهده خبر

تعداد بازدید:36

مستوره در شبکه پنج

فیلم داستانی "مستوره" به تهیه کنندگی حسین اسدی‌زاده و کارگردانی الهام هادی نژاد همزمان با هفته حجاب و عفاف، امروز بیست و هشتم تیر ‌ماه حوالی ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، «مستوره» داستان زن جوانی‌ است که در مخالفت با «کشف حجاب» به خانه‌نشینی روی می‌آورد تا اینکه اتفاقی او را مجبور می‌کند از خانه بیرون برود. ..

زنانه بودن فیلم از ویژگی‌های بارز این اثر است. رعایت نکات ریز زنانه، حجاب، مستوره بودن زن و حیای زنانه، بازی زنان که بخش عمده کار را بر دوش گرفته‌اند و حتی کارگردانی کار که بر عهده یک زن است از مشخصه‌های این فیلم است.

فیلم داستانی «مستوره» به کارگردانی الهام هادی نژاد در نهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار توانست جایزه ویژه بهترین فیلم داستانی نیمه بلند و لوح افتخار بازیگری را کسب کند.

فیلم "مستوره" در خانه فیلم داستانی تولید شده و به همت گروه خانواده و کودک شبکه پنج به مدت 26 دقیقه از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

آخرین اخبار

فرمانده مرزبانی کل کشور مهمان " چهل ستون" می شود مدافعان حرم همان جوانان دفاع‌مقدس هستند واکاوی و ریشه یابی ابتلا به اعتیاد در برنامه " شکلات تلخ" روایت مقاومت مدافعان شهر در شبکه پنج سیما فرمانده سپاه قم مهمان " چهل ستون" می شود «تهرانگرد» در هفته دفاع مقدس به باغ موزه دفاع مقدس می رود امروز می‌توانیم حتی سواد نظامی صادر کنیم یاد خاطره عملیات کمان ۹۹ و اچ ۳ هنوز باعث غرور می‌شود بررسی نقش دفاع مقدس در زمینه سازی ظهور قطعات تحریم شده را خودمان می‌سازیم فصل دوم "شهر امن" به زودی روی آنتن می‌رود همسان سازی حقوق بازنشستگان از قانون تا اجرا آسیب شناسی معضل اعتیاد در کودکان و نوجوانان سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح امشب مهمان " چهل ستون" می شود از زباله گردی تا بازیافت اطلاعات مهم دیجیتالی روایتی متفاوت از اقتدار نظامی در مستند " پای دیوار مرز" روایت اعتیاد یک ورزشکار حرفه ای در« شکلات تلخ» حماسه سربازان دوران دفاع مقدس را ارج می نهیم تهران 20 ویژه ملی روز اورژانس تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک ماشین زمان تهرانگرد به کتاب فروشی رسید نورالشهدا میزبان عطر عاشقی می شود سونامی سالمندی در راه است با اپلیکیشن شبکه پنج شما هم به برخط شو دعوتید بررسی رشد نجومی قیمت خودرو آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان مردان آتش نشان در شبکه پنج سیما تماشای عمارت فخر الدوله از قاب دوربین " تهرانگرد" آخر هفته بیننده سینمایی های جذاب از شبکه پنج سیما باشید شهدا، زمینه سازان ظهور در" عطر عاشقی"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها