مشاهده خبر

تعداد بازدید:27

سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» جمعه این هفته ( 27 تیرماه ) ساعت 22 به سراغ فیلم «شنای پروانه» می‌رود و در بخش پرونده ویژه موضوع «سینمای خلاق» را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در پنجمین قسمت از فصل جدید این برنامه که روز جمعه پخش خواهد شد، فیلم «شنای پروانه» با حضور آرش خوشخو و امیررضا مافی نقد و بررسی می شود.

در ادامه این برنامه، درباره سینما به عنوان یک صنعت خلاق با پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان، گفتگو خواهد شد.

در بخشی دیگر" نقد سینما"، بهروز افخمی درباره اهمیت آموزش و تجربه اندوزی در سینما صحبت خواهد کرد. تاریخ سینما، رویدادهای سینمایی و بررسی پرونده بازیگری جواد عزتی از دیگر بخش‌های این برنامه است.

برنامه «نقد سینما»، کاری از گروه اجتماعی به تهیه کنندگی یوسف بچاری جمعه هر هفته ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

آخرین اخبار

فرمانده مرزبانی کل کشور مهمان " چهل ستون" می شود مدافعان حرم همان جوانان دفاع‌مقدس هستند واکاوی و ریشه یابی ابتلا به اعتیاد در برنامه " شکلات تلخ" روایت مقاومت مدافعان شهر در شبکه پنج سیما فرمانده سپاه قم مهمان " چهل ستون" می شود «تهرانگرد» در هفته دفاع مقدس به باغ موزه دفاع مقدس می رود امروز می‌توانیم حتی سواد نظامی صادر کنیم یاد خاطره عملیات کمان ۹۹ و اچ ۳ هنوز باعث غرور می‌شود بررسی نقش دفاع مقدس در زمینه سازی ظهور قطعات تحریم شده را خودمان می‌سازیم فصل دوم "شهر امن" به زودی روی آنتن می‌رود همسان سازی حقوق بازنشستگان از قانون تا اجرا آسیب شناسی معضل اعتیاد در کودکان و نوجوانان سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح امشب مهمان " چهل ستون" می شود از زباله گردی تا بازیافت اطلاعات مهم دیجیتالی روایتی متفاوت از اقتدار نظامی در مستند " پای دیوار مرز" روایت اعتیاد یک ورزشکار حرفه ای در« شکلات تلخ» حماسه سربازان دوران دفاع مقدس را ارج می نهیم تهران 20 ویژه ملی روز اورژانس تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک ماشین زمان تهرانگرد به کتاب فروشی رسید نورالشهدا میزبان عطر عاشقی می شود سونامی سالمندی در راه است با اپلیکیشن شبکه پنج شما هم به برخط شو دعوتید بررسی رشد نجومی قیمت خودرو آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان مردان آتش نشان در شبکه پنج سیما تماشای عمارت فخر الدوله از قاب دوربین " تهرانگرد" آخر هفته بیننده سینمایی های جذاب از شبکه پنج سیما باشید شهدا، زمینه سازان ظهور در" عطر عاشقی"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها