مشاهده خبر

تعداد بازدید:47

پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج

فصل دوم برنامه تلویزیونی «سرچشمه» از پنجشنبه (۲۶ تیرماه) با تغییرات جدید ساعت 19 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، فصل دوم "سرچشمه" 26 قسمتی است و مثل گذشته هفته‌ای یک روز، پنجشنبه‌ها روی آنتن خواهد بود و دو شبکه چهار و خبر، بازپخش آن را پخش می‌کند.

یکی از موضوعات مهم "سرچشمه 2" بررسی موضوع مک‌فارلین با علی هاشمی، جنگ نفتکش‌ها با سردار فتح‌الله محمدی ، اتفاقات دهه 60 با حضورحجت‌الاسلام سالک است که در این زمینه گفت‌وگو خواهد شد .

از تفاوت های "سرچشمه" بویژه در فصل دوم روایت‌های شاهدان عینی است که کمتر در قاب تلویزیون آمده‌اند یا به قولی از قاب تصویر فراری‌اند.

در این فصل حسین جودوی از روزنامه‌نگاران و کارشناسان شناخته‌ شده در حوزه تاریخ به عنوان مجری مقابل مهمانان سرچشمه می‌نشیند و با آنها گپ و گفت خواهد داشت.

تیم سردبیری و قسمت پژوهش برنامه در این فصل به طور کامل تغییر کرده و بیشتر دغدغه "سرچشمه 2" تمرکز بر وقایع دهه 60 خواهد بود.

سرچشمه برای اتفاقات و موضوعات چالش‌برانگیزی همچون "9 دی" نیز برنامه‌ریزی دارد و روایت‌ها و حرف‌های گفتنی درباره آن روز خواهند داشت.

تولید برنامه" سرچشمه " در شرایط کرونایی ادامه دارد و تنها 20 درصد آن تصویربرداری شده است.

فصل اول "سرچشمه" که از شبکه 5 سیما روی آنتن رفت، موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن بررسی و برای اولین بار فیلم‌های کمتر دیده شده تاریخ انقلاب را منتشر کرد.

سرچشمه کاری از مرکز بسیج سازمان صدا و سیما و گروه سیاسی شبکه پنج است.

آخرین اخبار

فرمانده مرزبانی کل کشور مهمان " چهل ستون" می شود مدافعان حرم همان جوانان دفاع‌مقدس هستند واکاوی و ریشه یابی ابتلا به اعتیاد در برنامه " شکلات تلخ" روایت مقاومت مدافعان شهر در شبکه پنج سیما فرمانده سپاه قم مهمان " چهل ستون" می شود «تهرانگرد» در هفته دفاع مقدس به باغ موزه دفاع مقدس می رود امروز می‌توانیم حتی سواد نظامی صادر کنیم یاد خاطره عملیات کمان ۹۹ و اچ ۳ هنوز باعث غرور می‌شود بررسی نقش دفاع مقدس در زمینه سازی ظهور قطعات تحریم شده را خودمان می‌سازیم فصل دوم "شهر امن" به زودی روی آنتن می‌رود همسان سازی حقوق بازنشستگان از قانون تا اجرا آسیب شناسی معضل اعتیاد در کودکان و نوجوانان سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح امشب مهمان " چهل ستون" می شود از زباله گردی تا بازیافت اطلاعات مهم دیجیتالی روایتی متفاوت از اقتدار نظامی در مستند " پای دیوار مرز" روایت اعتیاد یک ورزشکار حرفه ای در« شکلات تلخ» حماسه سربازان دوران دفاع مقدس را ارج می نهیم تهران 20 ویژه ملی روز اورژانس تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک ماشین زمان تهرانگرد به کتاب فروشی رسید نورالشهدا میزبان عطر عاشقی می شود سونامی سالمندی در راه است با اپلیکیشن شبکه پنج شما هم به برخط شو دعوتید بررسی رشد نجومی قیمت خودرو آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان مردان آتش نشان در شبکه پنج سیما تماشای عمارت فخر الدوله از قاب دوربین " تهرانگرد" آخر هفته بیننده سینمایی های جذاب از شبکه پنج سیما باشید شهدا، زمینه سازان ظهور در" عطر عاشقی"

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها