اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:12

مستند " نمیتونیم نفس بکشیم " روی آنتن شبکه پنج

مستند " نمیتونیم نفس بکشیم " چهارشنبه 11 تیرماه ساعت 14:10 دقیقه از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند محصول 2020 کاری از امور بین الملل دفتر لندن است که به موضوع کشته شدن فرد سیاه پوستی به نام " جورج فلوید" به دست پلیس نژاد پرست امریکایی است.

همچنین این مستند به روایت تاریخچه نژاد پرستی در آمریکا در سالهای مختلف می پردازد و اینکه مدام این ظلم تکرار می شود. در حالیکه در رسانه ها مدام از حقوق بشر صحبت می کنند و سعی دارند که اذهان عمومی را به سمت خود هدایت کنند.

استفاده از تصاویری آرشیوی ، گفتگو با کارشناسان و شهروندان در این مستند آورده شده است.

مستند" نمیتونیم نفس بکشیم" امروز چهارشنبه ساعت 14:10 به مدت 26 دقیقه از شبکه پنج پخش و تکرار آن ساعت3:30 بامداد خواهد بود.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها