اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:23

"اکسیژن " به شبکه پنج رسید

مستند «اکسیژن» به نویسندگی و کارگردانی سید حسن یوسفی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر سه شنبه 10 تیرماه ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با استفاده از نظرات کارشناسان و فعالان حوزه محیط زیست مشکلات زیست محیطی ایران در سال‌های اخیر را مورد توجه قرار داده است و با اشاره به نقش مثبت و مهم درخت‌ها در حفاظت از محیط زیست وضعیت بغرنج پوشش‌های گیاهی در سال‌های اخیر و نابودی حجم کثیری از درخت‌ها را در سال‌های اخیر به تصویر کشیده است.

درخت محور اصلی «اکسیژن» است، در این مستند به بلایی پرداخته می شود که حیات جنگل‌ها را تهدید می‌کند و 99 درصد آن‌ها منشا انسانی دارد. همچنین ایران در 60 سال آینده با خطر تبدیل شدن به بیابان مواجه است، «اکسیژن» سهم مردم و مسئولین در بدحالی امروز جنگل‌ها را بررسی می‌کند و یادآوری خواهد کرد که مردم خودشان پاسداران اصلی محیط زیست هستند.

این مستند 26 دقیقه‌ای در تهران و لاهیجان تصویربرداری شده و خطراتی که درختان و طبیعت ایران را تهدید می‌کند، بررسی خواهد کرد.

مستند «اکسیژن» در خانه مستند تولید شده و به همت گروه خانواده شبکه پنج ، روز سه‌شنبه 10 تیر ماه ساعت 11 از این شبکه پخش و تکرار آن نیز 7 صبح پنج شنبه 12 تیرماه پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها