اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:52

مدیریت بحران محلات تهران با "شهر آماده"

برنامه ترکیبی "شهر آماده" به تهیه کنندگی احمد بندری امروز ( دوشنبه 9 تیرماه ) ساعت 14:05 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه "شهر آماده "با موضوع نگاه کاربردی و عملیاتی به بحران در محلات شهر تهران تهیه شده و دارای رویکرد آرامش بخشی ، اعتماد و اطمینان بخشی در محلات شهر تهران است .

بندری ادامه داد: این برنامه آموزشی با هدف آشنایی بیشتر شهروندان با کلانشهر تهران و حوزه های مدیریت بحران است. در واقع ، در هر برنامه به محله های شهر تهران می رویم و خطرات هر محله از منظر بلایای طبیعی ( زلزله ، سیل، نشست زمین و...) و ظرفیت های آن را (مراکز امن و تخلیه اضطرای، درمانی، آموزشی و ..) بررسی می کنیم.

بندری تاکید کرد: در برنامه " شهرآماده" سعی می شود، ابهامات و سوالات مردم بصورت عملیاتی پاسخ داده شود تا شهروندان در مواقع بحرانی بدون ترس و اضطراب درست ترین عکس العمل را از خود بروز دهند.این برنامه ضمن اینکه بحران را به گونه ای مطرح می کند تا ضمن آموزش صحیح به شهروندان، بحران جدید خلق نشود.

وی گفت: در " شهر آماده" سوالاتی در حوزه مدیریت بحران نیز توسط بازیگران مطرح می شود که کارشناس برنامه به آن پاسخ می دهد.

تهیه کننده برنامه " شهر آماده" یاد آور شد: این برنامه قرار است در فاز نخست به 64محله شهر تهران رفته و در ادامه به سراغ محله های دیگر شهر تهران می رود.

این برنامه ترکیبی در 64 قسمت 5 دقیقه ای به همت گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما، با همکاری و مشارکت سازمان مدیریت و پیشگیری بحران شهر تهران تولید شده است. " شهر آماده" از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 14:05 پخش می شود.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها