اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:105

جراحی در شرایط کرونا

برنامه" به خانه بر می‌گردیم" امروز دوشنبه 9 تیرماه با دعوت از یک فوق‌تخصص بیهوشی قلب به یکی از سوالات بی‌شمار مخاطبان از ابتدای شیوع ویروس کرونا پاسخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر علیرضا جهانگیری‌فرد با حضور در استودیوی برنامه "به خانه بر می‌گردیم" به سوالاتی که درباره جراحی در شرایط کرونا مطرح شده و در اذهان عمومی پدید آمده بود، پاسخ می‌دهد.

این فوق‌تخصص بیهوشی قلب ضمن پاسخ به سوالات مردم راهنمایی‌هایی نیز برای انجام معالجات پزشکی در ایام کرونا و استفاده از حمایت برون پیکری(اکمو) مطرح می‌کند.

همچنین دکتر فرشاد نجفی‌پور به عنوان روانشناس به موضوع هفتگی برنامه، کرامت پرداخته و درباره تبعات منت گذاشتن و پرتوقعی همسران از یکدیگر و تاثیر آن روی فرزندان می‌گوید و تکنیکهایی برای بخشش بی چشمداشت مطرح می‌کند .

علاوه بر این دو میهمان، قرار است هادی مالکی سالاد سبزیجات بهاری را در آشپزخانه این خانه آموزش دهد و محمدعلی فراهانی نیز، آموزش خوشنویسی با خودکار را از سر گیرد. همچنین ایمان باقی به مناسبت دهه کرامت قطعه‌ای را تقدیم بینندگان خواهد کرد.

برنامه "به خانه بر می‌گردیم "کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج به تهیه کنندگی گودرز عزیزی و سردبیری مائده شیرپور امروز ساعت ۱۶:۴۵ با اجرای محمد نظری و راحله امینیان بر روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها