اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:23

بررسی تاثیر کنترل خشم در پیشگیری از جرم

برنامه "به خانه برمی‌گردیم" امروز 7 تیرماه، به مناسبت هفته قوه قضاییه میزبان معاون اداره ‌كل پیشگیری‌های قضایی قوه قضاییه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، دکتر مهرداد عارضی معاون اداره‌كل پیشگیری‌های قضایی قوه قضاییه با حضور در استودیوی " به خانه بر می گردیم" مباحثی را پیرامون پیشگیری از جرم و کنترل خشم مطرح می کند تا ضمن آگاهی‌بخشی سهمی در کاهش تنش‌ها و جرم‌های ناخواسته در جامعه داشته باشد.

دکتر منصور بهرامی متخصص اطفال و شاگرد دکتر محمد قریب نیز در امروز برنامه حاضر و درباره پیشگیری از بیماری در کودکان به ارایه صحبت خواهد پرداخت.

برنامه" به خانه بر می گردیم" کاری از گروه خانواده و کودک به تهیه کنندگی گودرز عزیزی حوالی ساعت 16:45 دقیقه با اجرای محمدحسین مولایی و راحله امینیان به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. مخاطبان برای اراتباط با برنامه می‌توانند نظراتشان را به شماره تلفن 162 اعلام و یا به شماره 10000513 پیامک دهند.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها