اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:15

سفر تلویزیونی به کرمان از قاب میهمانی " به خانه بر می گردیم "

برنامه میهمانی "به خانه بر می‌گردیم" جمعه ۶ تیرماه حوالی ساعت ۱۰ صبح با حضور دکتر سیدمحمود انوشه روانشناس به صورت زنده از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج»، گروه خانواده و کودک این شبکه با تدارک برنامه میهمانی "به خانه بر می‌گردیم "در روزهای جمعه میهمان مخاطبان هستند. این هفته 6تیرماه دکتر سیدمحمود انوشه روانشناس درباره کرامت انسانی صحبت خواهد کرد .در کنار آن دو هنرمندی که از ابتدای برنامه تلاش برای تولید آثار هنری را در دستور کارشان دارند تا به مخاطبان علاقه‌مند این حس را بدهند که با تلاش و پشتکار می‌شود در مدت زمان کوتاه به خلق آثار هنری یا راه‌اندازی کسب و کار خانگی پرداخت.

در کنار آن رضا بیجاری خواننده پاپ و اهل کرمان قطعاتی را شاد به مناسبت دهه کرامت اجرا می‌کند.

میهمانی" به خانه بر می‌گردیم" تلاش دارد تا این هفته مخاطبانش را با رسم و رسوم و فرهنگ مردم کرمان آشنا کرده و از قاب تلویزیون فرصتی را برای سفر مجازی در ایام کرونا فراهم آورد.

این برنامه خانوادگی با اجرای مسعود روشن پژوه و فوژان احمدی به همراه شهرام نیکیار اجرای این هفته میهمانی" به خانه بر می‌گردیم "را بر عهده دارند.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها