اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:14

شکلات تلخ امروز با موضوع دختر کار

برنامه " شکلات تلخ" به مناسبت روز دختر امروز با موضوع دختران کار بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده و کارگردان این برنامه تلویزیونی می گوید:به مناسبت روز دختر به سراغ دختران کار رفته ایم و چالش‌های کار کودکان به خصوص دختران را مورد بررسی قرار دادیم اگرچه کار کودکان با هر جنسیتی با چالش‌ها و مخاطرات بسیاری همراه است و محدودیت‌ها و ممنوعیت ‌های بسیاری از سوی قانون و قواعد داخلی و خارجی در این باره وجود دارد اما نمی‌توان نادیده گرفت که در سطح شهر روزانه با حضور پررنگ و دلگیر کننده کودکانی مواجه هستیم که بر معابر و... مشغول کار هستند و نیازمند رسیدگی، توجه و ساماندهی از سوی ارگان‌های مرتبط با این موضوع می‌باشند.

احمدی افزود: با توجه به اینکه نمایش چهره این کودکان ممنوعیت دارد سعی بر این داشته ایم که از بازیگران کودک برای خوانش داستان زندگی این بچه‌ها استفاده کنیم و در بخشی از این برنامه به سراغ دختران گل فروش مسیر بهشت زهرا و جاده صالح آباد رفته‌ایم. خطرات حضور آنها در کنار معابر و اتوبان‌ها را بررسی کرده‌ایم. در این برنامه تلویزیونی سعی بر این داریم که با نمایش وضعیت زندگی کودکان کار، معیشت آنها، بهداشت، شرایط خانواده و فاصله گرفتن آنها از زندگی عادی و تحصیلات ضمن مطالبه‌گری از ارگان‌ها از مردم نیز دعوت کنیم تا در کنار برنامه شکلات تلخ با شیوه‌های مختلف کمک حال این گروه سنی فعال بر سر چهاراه‌ها و خیابان‌ها باشد.

شکلات تلخ با موضوع آسیب های اجتماعی شنبه و سه شنبه ساعت13:30و در روز های یکشنبه و چهارشنبه حوالی ۳۰ دقیقه بامداد از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها