اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:31

شاگرد دکتر قریب در برنامه "به خانه بر می‌گردیم"

برنامه" به خانه بر می‌گردیم" امروز 30 خردادماه میزبان دکتر منصور بهرامی متخصص بیماری‌های کودکان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه "به خانه بر می‌‌گردیم" امروز و در آخرین روز از فصل بهار میزبان شاگرد دکتر محمد قریب یعنی دکتر منصور بهرامی است تا دقایقی را با این پزشک در مورد پیشگیری از بیماری‌های کودکان به صحبت و پرسش و پاسخ بپردازد.
همچنین سیده ثریا علوی‌نژاد روانشناس کودک نیز در برنامه حاضر و دقایقی را با بینندگان درباره رابطه بهتر با فرزندان دختر خود به صحبت می‌پردازد.
بنابر این گزارش؛ امروز این برنامه میزبان یک پزشک دیگر نیز هست که قرار است برای بینندگان به اجرای ترانه بپردازد. وهاب ابراهیمی خواننده جوان و پاپ کشورمان امروز با حضور در این برنامه ترانه‌ای را اجرا خواهد کرد.
در ادامه برنامه صدیقه‌سادات حسینی مربی آشپزی آموزش دلمه برگ مو را برای خانم‌های خانه‌دار آموزش می‌دهد و الهام طهماسبی آموزش گل کاکتوس را اجرا می‌کند.
بنابر این گزارش؛ برنامه به خانه بر می‌گردیم امروز ساعت ۱۶:۴۵ با اجرای محمدحسین مولایی و راحله امینیان بر روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود. 
گفتنی است: بینندگان و طرفداران بخش‌های مختلف برنامه "به خانه بر می‌گردیم "می‌توانند سوالات و نظرات خود را به شماره پیامک 10000513 مطرح و یا با شماره 162 تماس برقرار کنند.

 

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها