اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:14

زندگی فوتبالی کودکان کار در برنامه «شکلات تلخ»

برنامه «شکلات تلخ» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی، روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 13:30 و روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 30 دقیقه بامداد روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «شکلات تلخ» با ساختاری مستندگونه در حوزه آسیب‌های اجتماعی در فصل اول به زندگی کوکان کار می‌پردازد.


مجتبی احمدی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی در این باره اعلام کرد: در هفته پیش رو با دو مبحث علاقه کودکان کار به مشاغل مختلف به ویژه فوتبال و دخترانی که با سن و سال پایین بر سر معابر فعالیت اقتصادی می‌کنند با "شکلات تلخ" مهمان خانه‌های مخاطبانمان هستیم.

در روز شنبه علاقه وافر کودکان کار به فوتبال مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد و در روز سه‌شنبه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر این برنامه تلویزیونی به زندگی کودکان کار (دختران کار) می‌پردازد و آسیب‌هایی که این گروه خاص در بحث معضلات کودکان کار و خیابان با آن درگیر خواهند بود را بررسی می‌کنیم.


احمدی در ادامه افزود: دختران گل فروش جاده بهشت‌زهرا، مشاغل سخت دیگر برای دختران کار بر سر چهاراه‌ها و معابر شهرهای مختلف کشور، بهره‌کشی غیرانسانی از معصومیت دختران در سپردن کارهای سخت به آنها، تعصبات غیرمنطقی برخی از خانواده‌ها به کار را که ماجرا به داستانی مثل رومینا می‌کشد و... موضوع برنامه شنبه "شکلات تلخ" است که با اجرای دکتر مهدی اسماعیل‌تبار و محمد جان‌نثاری روی آنتن می‌رود.


احمدی در پایان گفت: در روز سه‌شنبه و همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) نگاهی ویژه‌تر به دختران کار در خیابان و به خصوص زندگی گل‌فروشان مسیر بهشت‌‌زهرا خواهیم پرداخت.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها