اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:20

راهکارهای طب ایرانی برای زندگی با کرونا در " به خانه بر می گردیم

برنامه" به خانه بر می‌گردیم"پنج‌شنبه 29 خردادماه میزبان دکتر محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی و حمیدرضا صرامی مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه" به خانه بر می‌‌گردیم "امروز با موضوع «کار و تلاش در ایام کرونا» بر روی آنتن می رود.

دکتر محمد عزیزخانی متخصص طب ایرانی آخرین راهکارهای طب ایرانی را در مبارزه با کرونا و پیشگیری از آن برای مخاطبان بیان خواهد کرد. همچنین "حمیدرضا صرامی "مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر قرار است درباره مبارزه با موادمخدر و پیشگیری از اعتیاد در خانواده با مخاطبان گفت‌و‌گو کند.

در ادامه برنامه محبوبه جوکار مربی آشپزی خورش بامیه با سینه مرغ را آموزش داده و زهره بحرالعلومی آموزش اوریگامی که یکی از پرطرفدارترین بخش‌های هنری برنامه و روزهای پنج‌شنبه است، را اجرا می‌کند.

بنابر این گزارش؛ برنامه به خانه بر می‌گردیم امروز ساعت ۱۶:۴۵ با اجرای محمد نظری و المیرا سماواتی بر روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

گفتنی است بینندگان و طرفداران بخش‌های مختلف برنامه "به خانه بر می‌گردیم "می‌توانند سوالات و نظرات خود را به شماره پیامک 10000513 مطرح و یا با شماره 162 تماس برقرار کنند.

آخرین اخبار

عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم" "شب فیروزه ای" امشب میزبان سیروس کهوری نژاد می شود "دیار من" به شهر ورزقان می رود مستوره در شبکه پنج "شب فیروزه ای" به استان خراسان جنوبی رفت "شهرزاد کمال زاده" از جاذبه های روستای واریش می گوید سینمای خلاق سوژه «نقد سینما» می‌شود معرفی کتاب "پاریس پاریس" در برنامه "به خانه بر می‌گردیم" پخش فصل دوم «سرچشمه» از شبکه پنج روستایی بدون دود در مستند «دهپاک»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها