مشاهده خبر

تعداد بازدید:73

داستان اسباب کشی در" یکی بود یکی نبود"

فیلم تلویزیونی "یکی بود یکی نبود" به تهیه کنندگی مجید مظفری و کارگردانی عاطفه خادم الرضا سه شنبه 23 اردیبهشت ماه ساعت 10:45 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، تله فیلم یکی بود یکی نبود" روایت دختری کوچک شش ساله به نام شهرزاد است که به همراه والدینش به خانه جدیدشان نقل مکان می کند. خانه آنها در ساختمانی واقع شده که باب طبع شهرزاد نمی باشد. او که دوستان خوبی در ساختمان قبلی داشته در ابتدای ورود با دیدن اوضاع ساختمان و همسایه ها احساس بدی پیدا می کند . کم کم شهرزاد تصمیم می گیرد گذشته را فراموش کرده و با افراد این ساختمان از بزرگ و کوچک آشنا شود او متوجه مشکلاتی می شود که هر یک از این افراد دارند و تلاش می کند تا به نوعی آنها را کمک کند. او با تعداد محدودی از بچه های ساختمان دوست می شود و در ادامه شهرزاد تلاش می کند اوضاع ساختمان را سروسامان دهد تا ....

پیام دهکردی،مجید مظفری،روشنک عجمیان،نیکی نصیریان،آریا تنها و.... بازیگران این تله فیلم هستند.

 

آخرین اخبار

از زباله گردی تا بازیافت اطلاعات مهم دیجیتالی روایتی متفاوت از اقتدار نظامی در مستند " پای دیوار مرز" روایت اعتیاد یک ورزشکار حرفه ای در« شکلات تلخ» حماسه سربازان دوران دفاع مقدس را ارج می نهیم تهران 20 ویژه ملی روز اورژانس تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک ماشین زمان تهرانگرد به کتاب فروشی رسید نورالشهدا میزبان عطر عاشقی می شود سونامی سالمندی در راه است با اپلیکیشن شبکه پنج شما هم به برخط شو دعوتید بررسی رشد نجومی قیمت خودرو آسیب شناسی اعتیاد در خانواده و تاثیر آن بر فرزندان مردان آتش نشان در شبکه پنج سیما تماشای عمارت فخر الدوله از قاب دوربین " تهرانگرد" آخر هفته بیننده سینمایی های جذاب از شبکه پنج سیما باشید شهدا، زمینه سازان ظهور در" عطر عاشقی" چگونگی اجرای طرح و ترافیک در دوران کرونا "نوشت افزار ایرانی اسلامی" روی میز " تهران 20" رئیس پیشین معاونت عملیات ارتش مهمان" چهل ستون" می شود با شبکه پنج سیما به روز باشید مدرسه تلویزیونی ایران فرمانده اسبق قرارگاه ثارالله مهمان چهل ستون می شود عملیات 125 در شبکه پنج نبرد شکارچیان با هیولاهای غول پیکر بررسی مشکلات تعاونی ها در " تهران 20" بررسی نقش حادثه کربلا در تثبیت تفکر مهدوی حریم اخلاقی روی میز نقد سینما معرفی تکیه نفرآباد در قاب تصویر " تهرانگرد" تماشای " به وقت شام " در شبکه پنج بررسی زمینه های محرم مهدوی در برنامه" عطر عاشقی "

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها