اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

اخبار

بررسی دستمزد کودکان افغانستانی در" شکلات تلخ"

برنامه "شکلات تلخ" سه شنبه 10 تیرماه به موضوع کودکان کار افغانستانی و نحوه فعالیت اتباع بر سر چهارراه‌ها و ... می‌پردازد.

"اکسیژن " به شبکه پنج رسید

مستند «اکسیژن» به نویسندگی و کارگردانی سید حسن یوسفی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر سه شنبه 10 تیرماه ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

مدیریت بحران محلات تهران با "شهر آماده"

برنامه ترکیبی "شهر آماده" به تهیه کنندگی احمد بندری امروز ( دوشنبه 9 تیرماه ) ساعت 14:05 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

جراحی در شرایط کرونا

برنامه" به خانه بر می‌گردیم" امروز دوشنبه 9 تیرماه با دعوت از یک فوق‌تخصص بیهوشی قلب به یکی از سوالات بی‌شمار مخاطبان از ابتدای شیوع ویروس کرونا پاسخ می‌دهد.

مستند " بهشتی برای ملت" از شبکه پنج

مستند داستانی «بهشتی برای ملت» به تهیه‌کنندگی مهدی رمضانی و کارگردانی محمدرضا هراتی، دوشنبه 9 تیرماه ساعت 11 از شبکه پنج سیما می شود.

"به وقت مهربانی" به روایت لاله صبوری

مستند " به وقت مهربانی " به تهیه کنندگی خشایار بکان و نویسندگی و کارگردانی خسرو کریمی دوشنبه 9 تیرماه ساعت 10:35 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

عوامل " پدر پسری " با مخاطبان گفتگو می کنند

عوامل سازنده سریال تلویزیونی «پدرپسری» سه شنبه 10تیر برای شنیدن نظر مردم درباره این سریال به امور مخاطبان روابط عمومی سازمان صداوسیما می‌آیند.

"کاسبان تورم چه کسانی هستند؟"

برنامه "تهران 20" امشب (یکشنبه ۸ تیرماه) با حضور دکتر محمدرضا رنجبر فلاح، استاد دانشگاه و کارشناس بازار پول و سرمایه به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

"یک مشت نخودچی" در به خانه بر می‌گردیم

برنامه "به خانه بر می‌گردیم" این هفته به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) کتاب" یک مشت نخودچی" را برای بینندگان خود معرفی و قسمت‌هایی از این کتاب را در طول هفته قرائت می‌کند.

"شب فیروزه ای" ویژه دهه کرامت روی آنتن شبکه پنج

جنگ شبانه " شب فیروزه ای " در دهه کرامت از فرهنگسرای بهشت شهر مشهد مقدس بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

>> > 1 2 3 4 5  ... < <<