به روزترین شب مهتابی در زمستان

     

به روزترین شب مهتابی در زمستان

photo 2015-12-30 14-57-06 Copy

 

اولین قسمت برنامه زنده به روزترین شب مهتابی ضمیمه هفتگی روزآمد پنج شنبه شب (10 دی ماه )ساعت 21:30 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، امیر حسین خرمشاهی تهیه کننده برنامه " به روزترین شب مهتابی " در توضیح ساختار این برنامه گفت: این برنامه برای پخش شبانه با رویکرد آموزش و فرهنگ سازی در حوزه اقتصاد ملی و خانواده با بخش های مختلفی همچون اقتصاد و شعر، اقتصاد خوشبختي، کارآفرینی و.... بر روی آنتن می رود.
خرمشاهی ادامه داد: یکی از بخش های این برنامه قلک است که با حضور هنرمندان و خاطرات دوران نوجواني و جواني براي كاريابي و استقلال مالي در نظر گرفته شده است.
خرمشاهی تاکید کرد: بخش "اقتصاد وشعر" با حضور رضا رفيع و ميهمان شاعر طنز پرداز اجرا می شود و هيراد حاتمي فر اجرای اصلی برنامه را بر عهده دارد.
تهیه کننده برنامه " به روز ترین شب مهتابی" با اشاره به بخش اقتصاد خوشبختی این برنامه گفت: در این قسمت از صحبت های کارشناسی مهدی فلاخی مشاور خانواده استفاده خواهیم کرد.
بنا بر این گزارش، " به روز ترین شب مهتابی " کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما پنج شنبه ها شب هرهفته ساعت 21:30 به مدت 90 دقیقه بر روی آنتن می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی