فیلم های سینمایی شبکه پنج در 17 ربیع

     

فیلم های سینمایی شبکه پنج در 17 ربیع

IMAGE635299872596379422 Copy

 

شبکه پنج روز سه شنبه 8 دیماه مصادف با 17 ربیع ولادت با سعادت پیامبر مهربانی و امام جعفر صادق (ع) با دو فیلم سینمایی با مخاطبان همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، انیمیشن «داستان اسباب بازی ها 1» به کارگردانی جان لستر، سه شنبه 8 دی ماه ساعت 9:00 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
داستان این انیمیشن با بازی تام هنکس، تیم آلن و دان ریکلز درباره یک عروسک کابوی است که وقتی یک آدم فضایی به اسباب بازی‌های پسری که صاحبش است اضافه می شود به او حسادت می کند که ماجراهایی را به وجود می آورد.
فیلم تلویزیونی «مسابقه ازدواج» به کارگردانی سهیل موفق، سه شنبه 8 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج روی آنتن می رود. داستان فیلم، داستان سه دوست است به نام های مهیار، هومن و امیر که هر سه مهندس ساختمان هستند و در یک شرکت کار می کنند. هر سه به عنوان کارمند نمونه شرکت انتخاب شده اند. مدیر عامل شرکت قرار است شعبه جدیدی در کیش افتتاح کند و یکی از این سه کارمند نمونه را به عنوان مدیر عامل آن شعبه انتخاب کند. شرطش برای این کار تأهل است که هیچ کدام از سه پسر قصه ما این شرط را ندارند. مدیرعامل عنوان می کند که هر کدام زودتر متأهل شد و ازدواج کرد او را به عنوان مدیر شرکت به کیش می فرستد با خانه ای با شرایط اجاره به شرط تملیک و سایر امکانات رفاهی. مهیار و هومن بیشتر از امیر علاقه دارند که به کیش بروند بنابراین هر کدام دست به دامن خانواده ها و دوستانشان می شوند تا ....

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی