شب نشینی خانوادگی در یلدای شبکه پنج

     

شب نشینی خانوادگی در یلدای شبکه پنج

photo 2015-12-21 13-27-15 Copy

 

فرشته ها با هم می آیند و به خانه بر می گردیم

شبکه پنج با تغییر ساعت پخش برنامه به خانه برمی گردیم و اضافه کردن فیلم سینمایی " فرشته با هم می آیند" کنداکتور شب یلدای خود را به شب نشینی خانوادگی تبدیل کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه به خانه بر می گردیم که هفته گذشته با اعلام مرکز تحقیقات صدا و سیما با 55 درصد بیننده پربیننده ترین برنامه خانوادگی شبکه های سیما اعلام شده، هر روز ساعت 17 پخش می شود اما امشب به مناسبت شب یلدا، ساعت آن به 19 تغییر یافته و قرار است تا بعد از ساعت 21 ادامه داشته باشد.
همچنین از دیگر تغییرات ویژه برنامه به خانه بر می گردیم در شب یلدا ، حضور همزمان هر 6 مجری این برنامه در یک قاب مشترک است. قاب شش نفره ای که تاکنون شکل نگرفته است.
بنا بر این گزارش، برنامه به خانه برمی گردیم در اولین شب زمستانی چند میهمان ویژه هم دارد. عشق ورزی و محبت موضوع گفتگوی خانوادگی و نحوه تغذیه زمستانی موضوع گفتگوی پزشکی این برنامه است.
شبکه پنج سیما در جدول پخش برنامه های خود، بعداز این ویژه برنامه، ساعت 22:30 شب فیلم سینمایی فرشته ها با هم می آیند با بازی جواد عزتی را روی آنتن خواهد برد. در شبی که اکثر شبکه های تلویزیونی برنامه های گفتگو محور تدارک دیده اند، شبکه پنج تلاش کرده است با پخش یک فیلم سینمایی شیرین و خانوادگی، تنوع ساختاری برنامه ها را نیز حفظ کند تا مخاطبانی که تمایلی به دیدن برنامه های گفتگو محور ندارند، این فیلم سینمایی را در قاب تلویزیون تماشا کنند.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی