چرخ اقتصاد در رسانه ملی شتاب گرفت

     

چرخ اقتصاد در رسانه ملی شتاب گرفت

15779119244444 Copy

 

با انتصاب دو مدیر در رسانه ملی بعنوان " دبیر شورای اقتصاد" و " مسئوول کمیته راهبری اقتصاد مقاومتی" ، چرخ توجه به موضوعات اقتصادی در رسانه ملی شتاب بیشتری گرفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مجید زین العابدین رئیس شورای اقتصاد صدا و سیما بنا به موافقت رئیس این سازمان در احکام جداگانه ای دکتر حجت الله عبدالملکی را بعنوان دبیر شورای اقتصاد و دکتر بیژن عبدی را بعنوان مسئوول کمیته راهبری اقتصاد مقاومتی منصوب کرد.
حجت الله عبدالملکی دارای مدرک دکترای علوم اقتصادی و عضو هیات علمی دانشگاه است و بیژن عبدی نیز دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک با گرایش برنامه ریزی اقتصادی است و پیش از این مدیر کل پژوهش های راهبردی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما مسئولیت کاری ایشان بوده است.
بنا بر این گزارش، این دو مجموعه ذیل شورای اقتصاد سازمان صدا وسیما فعالیت می کند. دبیر شورای اقتصاد رسانه ملی در شبکه پنج، بعنوان شبکه اقتصادی سیما مستقر است.
لازم به توضیح است، کمیته راهبردی گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در رسانه ملی نیز پس از تصویب و ابلاغ برنامه های ملی یازده گانه در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی کشور با تمهید رییس رسانه ملی تشکیل شده است تا علاوه بر هم افزایی و هماهنگی برنامه های اقتصادی رادیو و تلویزیون در جهت اقتصاد مقاومتی، فضای گفتمانی و اقناعی لازم رابرای تشویق مردم و انعکاس و بررسی عملکرد دستگاههای دولتی در این زمینه فراهم آورد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی