فهرست فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه پنج

     

فهرست فیلم های سینمایی آخر هفته شبکه پنج

IMAGE634276775593125000 Copy

 

فهرست فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه پنج سیما در روزهای پایانی هفته 11 تا 13 آذرماه اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، فیلم تلویزیونی «زمین بازی» به کارگردانی مهدی شیخ طادی، چهارشنبه 11 آذر ماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی علیرضا شیخ الاسلام، مهدی فقیه، بهشاد چنگیزی و شهنوش شهباز‌زاده آمده است: یک پسر معلول با سه تن از دوستانش می‌خواهد هیات عزاداری بر پا کند اما...

فیلم تلویزیونی «تفاخر» به کارگردانی سیامک خواجه وند، چهارشنبه 11 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

این فیلم ماجرای آدم خیری است که به خاطر بزرگ نمایی، کار خیر می‌کند که در طول داستان پی به اشتباهات خود می‌برد و به نتیجه می‌رسد که باید برای خدا کار کند نه برای دیگران.

مریم سلطانی، محمد عمرانی، سید رضا حسینی و مهدی امینی خواه در فیلم تلویزیونی «تفاخر» نقش آفرینی کرده‌اند.

انیمیشن «والاس و گرومیت» به کارگردانی استیو باکس، پنجشنبه 12 آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی پی‌تر سالیز، رالف فاینز و هلنا بونهام کار‌تر آمده است: والاس و گرومیت به دنبال کشف آفت‌های گیاهی هستند که در باغ خانه اتفاق می‌افتد.

انیمیشن «سامی 2» به کارگردانی وینسنت کستلو، جمعه 13آذر ماه ساعت 9 صبح از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

سامی و ری، دو دوست صمیمی در حال خوش گذرانی در آب‌های دریایی و سواحل شنی هستند. ناگهان، یک دزد خرابکار وارد می‌شود و آن‌ها را با خود می‌برد تا در نمایشگاه آبی خود نمایش دهد...

فیلم سینمایی «تعویض» به کارگردانی فردریک اسچوندورفر، جمعه 13آذر ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج به نمایش گذاشته می‌شود.

داستان فیلم با بازی کارین وناس، اریک کانتونا، مهدی نبوا و اورلین ریکوینگ از این قرار است که: یک طراح جوان مد لباس به دنبال کار با فردی آشنا می‌شود که به او پیشنهاد می‌کند برای اینکه بتواند به فرانسه برود خانه‌اش را که در کانادا است به سایتی به نام سوئیچ معرفی کند که در آن سایت افراد از کشورهای مختلف آپارتمان‌هایشان را با هم تعویض می‌نمایند. سوفی هم این کار را می‌کند و با شخصی در فرانسه آپارتمانش را عوض می‌کند اما پس از یک روز در فرانسه قتلی که در آن خانه صورت گرفته بود به گردن او می‌افتد و او متوجه می‌شود که درگیر یک دسیسه شده و صاحب آپارتمان هویت او را دزدیده است. در ‌‌نهایت مشخص می‌شود که قاتل با او و مقتول خواهر و برادر ناتنی بوده است او موقع شکنجه کردن سوفی دستگیر می‌شود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی