روزآمد گالری تلویزیونی از پیشرفت اقتصادی ایران

     

روزآمد گالری تلویزیونی از پیشرفت اقتصادی ایران

DSC00446

 

مجله اقتصادی روز آمد با هدف حمایت از اقتصاد و توسعه ملی هر روز صبح ساعت 9:45 دقیقه از شبکه پنج روی آنتن می رود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، امیرحسین خرمشاهی تهیه کننده و کارگردان مجله تصویری روزآمد در توضیح این برنامه گفت: امروز توسعه اقتصادي و رسیدن به شکوه ملی، رویایی دست نیافتنی نیست،عزم ملی و همیاری می‌طلبد. خوشبختانه همه می‌دانیم که قدم برداشتن برای کسب و کار و توسعه اقتصادی، جهادی همگانی و پر اراده می خواهد.

وی ادامه داد: روزآمد یک مجله تصویری اقتصادی با رویکرد انگیزشی، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی است که آرمان و هدفش حمایت از اقتصاد و توسعه ملی است. این مجله اقتصادی به نویسندگی و تحقیق معصومه پاکروان و خاطره وطنخواه با موضوعات مختلف کارشناسی همچون، مهارتهای ثروت آفرینی ، مدیریت داد و ستد در زندگی وکار، تجارت الکترونیک ، کسب و کار، روانشناسی کار، کشاورزی مدرن، برند ایرانی و آموزش بورس ، رفتار مصرف كننده و اقتصادخوشبختي ... سعی دارد در مباحث کوتاه و سریالی مخاطب عام و خاص خود را با حضور نخبگان این عرصه با دنیای اقتصاد و تجارت مدرن همراه کرده و تلاش نماید در تولیدات میان برنامه ای خود صدا و تصویر فعال عرصه صنعت و کشاورزی را به گوش عموم مردم عزیز و دولت محترم برساند.
فرش قرمز و تندیس سپاس
تهیه کننده و کارگردان روزآمد اضافه کرد: در بخش فرش قرمز "روزآمد" با اقدامی نوآورانه ضمن تکریم کارآفرینان برتر، سبک کارآفرینی فرد مورد نظر معرفی شده و زندگی کاری و مسیر پیشرفت وی برای نسل جوان به عنوان الگوی عملی و قابل ‌اجرا و دست‌ یافتنی به نمایش گذاشته می‌شود و تندیس " سپاس " از طرف گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما تقدیم ایشان می شود.
کاسب محله از دریچه دوربین
خرمشاهی با معرفی میان برنامه کاسب محله ادامه داد: دوربین "روزآمد" می کوشد تا در محله های قدیمی شهر و دیار ایران زمین در جستجوی کاسبان خوشنام و با انصاف محله های قدیمی باشد و در این روایت شیرین مستند گونه ، سبک کاری و کسب روزی حلال کاسب محله را برای مخاطب خود با هدف فرهنگسازی در زمینه کسب مردم مدار روایت کند.

وی تصریح کرد: بخش جذاب "روزآمد" از همه هنرمندان موسیقی عرصه پاپ و سنتی درخواست عمومی شد که با هدف تکریم کارگران در فضای کارخانه های صنعتی حضور یافته و آثار خود را به اجرا درآورند نتیجه کار نماهنگ های زیبایی با مفهوم کار وتلاش شد. این موضوع که با استقبال کم نظیر خوانندگان محترم و دوست‌داشتنی و محبوب مردم مواجه شد و حال خوشحالیم که این نماهنگ ها با حضور هنرمندان عرصه اقتصاد و هنرمندان عرصه موسیقی زینت بخش برنامه" روزآمد" است .

گزارش تصویری دیگری با نام "میهمانی کاری" نیز از میان برنامه های " روزآمد" است که گزارشگر برنامه با حضور خود در کارخانه های صنعتی و با موضوعاتی نظیر : احساس مسئولیت ، تولید کیفی و روابط کاری و رقابت و رسیدن به ایده آل های صادرات غیرنفتی با کارگران و کارفرمایان گفتگویی دوستانه دارد.
با ما به ایران سفر کنید
تهیه کننده و کارگردان روزآمد گفت: مستند گزارشي " با ما به ايران سفركنيد " مي كوشد تا ظرفيت هاي اقتصادي و امكان توسعه اقتصادي و گردشگري را با حضور زوج خدابخشي روايت كند. "روزآمد " باور دارد كه با تبليغ گردشگري مسولانه و ارزان قبمت و در يك همت ملي مي توان از خروج ارز جلوگيري كرد و براي جذب گردشگر خارجي خدمات استاندارد جهاني ايجاد كنيم و از طرفي فرهنگساز اين عرصه اقتصادي فرهنگي باشيم.

خرمشاهی یاد آور شد: مستند گزارشي ديگري با اجرای رضا محمدنيا سفير روايت، قصه تلاش و اميد مردم خوب كشورمان در اقصي نقاط ايران زمين است و براي به تصوير كشيدن تلاش و سبك كاري صنعتگران و استادان صنايع دستي و كشاورزان نمونه به دورترين نقاط كشور عزيزمان ايران سفر مي كند .
مجله اقتصادی روز آمد با اجرای عبدالرضا امير احمدي و محمدهيراد حاتمي فر هر روز هفته به جزء جمعه ها ساعت 9:45 پخش و تکرارآن 30 دقیقه بامداد است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی