مثبت و منفی شبکه پنج به سواحل خزر رسید

     

مثبت و منفی شبکه پنج به سواحل خزر رسید

52

 

هفتمین برنامه مثبت و منفی شبکه پنج سیما، این هفته 29 مرداد ماه با هدف بررسی و تحلیل وضعیت اقتصاد کشاورزی، زیست محیطی و صنایع استان مازندران به این استان سفر می کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، حمید رحیمی تهیه کننده برنامه " مثبت و منفی پنج " با بیان این مطلب گفت:پخش مستند های گزارشی از ظرفیت های کشاورزی، صنایع و ساخت ساز ها در حریم رودخانه ها و....بخش های مختلف این برنامه است که در قالب 3گزارش به مخاطبان نمایش داده می شود.
رحیمی ادامه داد: معرفی استان و بخش های آن، نقاط گردشگری، شهرک های صنعتی، اینفوگرافی داده آماری و.... آیتم هایی است که در لابه لای برنامه پخش می شود.
تهیه کننده با اشاره به مهمانان این برنامه گفت: سردار اسکندر مومنی جانشین فرماندهی ناجا و رئیس پلیس کشور مهمان حضوری این برنامه خواهد بود همچنین رضا یزدانی خواننده جوان کشور نیز از دیگر مهمانان برنامه است.
بنابراین گزارش، گروه تحقیقاتی برنامه مثبت و منفی پنج با استقرار کمپ تحقیقاتی خود در استانهای مختلف موضوعات اقتصادی در حوزه صنعت، معدن، کشاورزی، بازرگانی و اقتصاد گردشگری را واکاوی و بررسی می کنند و نتیجه تحقیقات میدانی و مستند خود را قالب گزارش هایی تصویری و مستند به استودیوی مثبت و منفی پنج می آورند. در هر برنامه پنج مزیت و پنج نیاز اقتصادی هر استان بررسی و برای توسعه اقتصادی استانهای آنها نخبگان و مسئولان استانی راهکار ارائه می شود.
برنامه زنده مثبت و منفی پنج کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج، با اجرای محمد سلوکی هر هفته جمعه شب ها ساعت 21 پخش و بازپخش آن روز بعد ساعت 13:30 است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی