آخرین تغییرات ساختاری برای اقتصادی شدن شبکه پنج

     

آخرین تغییرات ساختاری برای اقتصادی شدن شبکه پنج

 

zeynol

در اجرای ساختار جدید و تغییر ماموریت برنامه سازی در شبکه پنج سیما، مدیران گروههای سابق این شبکه تکریم و مدیران جدید معارفه شدند.

 

در این تغییرات، با شروع به کار گروه« اقتصاد و توسعه» ، علیرضا محمدپور بعنوان مدیر این گروه معارفه شد. برنامه های گروه دانش و اقتصاد نیز به گروه جدید منتقل و از زحمات محمد یادگاری قدردانی شد.

پیش از این گروه اقتصاد و جامعه نیزجایگزین گروه اجتماعی و گروه تفریحات و سرگرمی شده بود و از ناصر کریمان و عبدالرضا عالی زاده در این گروه ها قدردانی شده بود.

همچنین با حذف ساختاری گروه فرهنگ و معارف و گروه کودک و نوجوان از ساختار گروه های این شبکه، از زحمات سعید سلطانی و محبوبه سمیعی مدیران این گروه ها قدردانی شد. از این پس برنامه های این دو گروه زیر نظر مشاور و معین برنامه ها اداره خواهد شد.گروه سیاسی نیز از ساختار این شبکه حذف و از نبی حق بیان تجلیل شد.

در این تغییرات ساختاری ، وظایف مدیریت رسانه های نوین نیز به مدیریت آرشیو محول شده است و با تقلیل وظایف مدیریت روابط عمومی ذیل نظارت حوزه قائم مقامی ، برخی از وظایف روابط عمومی به واحدهای هم عرض در شبکه تفویض شده است. مدیریت پیام نما نیز از ساختار حذف شده است و محتوای آن زیر نظر سر دبیر و کارشناس مسوول اداره می شود. با این تغییر از نوید همایونی مدیر پیام نما و مهدی مزینانی مدیر روابط عمومی و محسن لطفی مدیر رسانه های نوین این شبکه قدردانی شد. در حوزه مدیریت آرشیو محمد خوش احوال بعنوان مدیر جدید منصوب و از مرتضی طاهری تجلیل شد. همچنین محمد امین توکلی زاده مدیر کل پیشین اداری و مالی معاونت سیما نیز بعنوان قائم مقام جدید شبکه پنج منصوب شده است. وظایف مدیریت امورعمومی و اداری سابق هم به دفتر مدیریت و قائم مقام تفویض شده است.

در این تحولات محمدرضا شریفی به عنوان مدیر تامین برنامه منصوب و از زحمات علیرضا فارسیجانی تجلیل شد.

سایر مدیریت های ستادی شبکه از جمله مدیریت های اطلاعات و برنامه ریزی، طرح و برنامه، امورمالی، تولید و فنی، پخش و تامین برنامه از نظر ساختاری تغییری نکرده اند و با شرح وظایف گذشته خود ادامه فعالیت می دهند.

شبکه پنج از دی ماه سال گذشته بعنوان شبکه سراسری با اولویت اقتصادی فعالیت می کند و در فاز اول تغییرات برنامه های اقتصادی همچون روزآمد، اقتصاد ایران، کسب و کار، ثروت آفرینان،مستند اقتصادی یه لقمه نون و ... به جدول پخش این شبکه اضافه شده است. در فاز دوم علاوه بر برنامه های روزانه اقتصادی، چند برنامه اقتصادی هفتگی از جمله مناظره اقتصادی در جدول پخش قرار خواهد گرفت تا آرایش اقتصادی شبکه پنج سیما کامل تر شود.

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی