پخش سری جدید مثلث از شبکه پنج

     

پخش سری جدید مثلث از شبکه پنج

mosalac111111

سری جدید برنامه مثلث کاری از گروه اقتصاد و جامعه شبکه پنج با ساختار و دکور جدید از امشب 20اسفندماه پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج ، محمد قنبری تهیه کننده برنامه مثلث با بیان این مطلب گفت: این برنامه زنده در 70 قسمت 45 دقیقه ای با هدف تقویت فرهنگ ترافیک و بهبود رفتارهای ترافیكی شهروندان با مشارکت راهور ناجا با آیتم و دکور جدید روی آنتن می رود.

تهیه کننده برنامه مثلث توضیح داد: در سری جدید این برنامه به نقش خانواده در فرهنگ سازی وبهبود رفتارهای ترافیکی تاکید بیشتر خواهیم داشت و به بیان دیگر خانواده ، پلیس و اقتصاد ترافیکی اضلاع این مثلث را تشکیل می دهند.

وی با اشاره به دکور جدید این برنامه گفت: برای اولین در این برنامه از دکور مسقف استفاده خواهیم کرد که بصورت مدرن و جدید است.

قنبری با اشاره به بخش های جدید این برنامه توضیح داد: گفتگو با چهره های آشنا ( ورزشکار، هنرمندان و... ) ، گزارش از سطح شهر ، نمایش زشتی و خوبیهای ترافیک ، مسابقه حضوری با مراجعه به سایت برنامه ، مسابقه عکس برای مخاطبان با عنوان صحنه های خوب و زشت ( به قید قرعه جوایز نفیسی به مخاطبان داده می شود) و......از دیگر قسمت این برنامه است.

تهیه کننده مثلث در پایان ادامه داد: با توجه به روزهای پایانی سال این برنامه هر شب ساعت 21:15 دقیقه ویژه ترافیک شهری آخر سال و سفرهای نوروزی شهروندان پخش می شود .

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی