روزهای پایانی تصویربرداری آخرین بازی

     

روزهای پایانی تصویربرداری آخرین بازی

 

akharin11

مجموعه تلویزیونی آخرین بازی به کارگردانی " حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی عزیز علیزاده به روزهای پایانی تصویر برداری نزدیک می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج ، گروه تولید مجموعه تلویزیونی آخرین بازی در روزهای پایانی تصویربرداری مشغول ضبط سکانس های شهری این مجموعه است . همچنین رضا رویگری آخرین بازیگری است که در نقش خودش به پروژه «آخرین بازی» به جمع بازیگران این مجموعه اضافه شده است.

مجموعه تلویزیونی آخرین بازی امشب 11 بهمن ماه شانزدهمین قسمت آن برروی آنتن می رود و سیاوش خیرابی در نقش خودش برای حضور در جشن باشگاه ورزشی در قاب تصویر آخرین بازی به ایفای نقش می پردازد.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی آمده است:قباد که در رویاها و توهمات خودش زندگی می‌کند و آرزو دارد که یک شبه ره صد ساله را برود و به ستاره‌ای مشهور تبدیل شود، بنا براین تصمیم می‌گیرد که وارد دنیای فوتبال شود اما پس از پیوستنش به یک تیم لیگ برتر....

امیر حسین رستمی، بهاره افشاری ، روناک یونسی ، آتش تقی پور، زویا امامی ، مانی نوری و...... بازیگران این مجموعه هستند.

آخرین بازی با نگاهی طنز و شیرین مسائل فوتبال کشورمان را مورد بررسی قرار می دهد؛در این سریال مانند همه سریال هایی که درباره فوتبال ساخته می شود ، مسائل و مناسبات دنیای حرفه ای فوتبال مورد توجه قرار گرفته ، اما سعی شده یک قصه مستقل به دور از حواشی فوتبال برای تماشاگران روایت شود

مجموعه تلویزیونی " آخرین بازی"کاری از گروه اجتماعی شبکه 5 سیما از 20 دیماه ساعت 23 بر روی آنتن رفته و تکرار آن روز بعد ساعت 20 است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی