ویژه برنامه " یه عصر طلایی " در بهار انقلاب

     

ویژه برنامه " یه عصر طلایی " در بهار انقلاب

yesare101

ویژه برنامه تولیدی "یه عصر طلایی" به مناسبت سی و شمشین سالگرد پیروزی انقلاب از 12 تا 21 بهمن ماه ساعت 15:30دقیقه بر روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه 5 سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه " یه عصر طلایی " با بیان این مطلب گفت: این برنامه در 9 قسمت ویژه روزهای جشن بزرگ ملی ایران در فضایی شاد و مفرح همگام با روزهای انقلاب پخش می شود.

احمدی در ادامه با اشاره به موضوعات این ویژه برنامه توضیح داد: ریشه های دینی یک انقلاب مردمی ، جایگاه و تاثیر یک راهبر در رسیدن به پیروزی ، میل به استقلال ، استکبار ستیزی و زیر بار ظلم نرفتن ، تاثیر نوجوانان در پیروزی انقلاب اسلامی ، وظیفه نوجوان امروز در قبال انقلاب و.... محورهای این برنامه را تشکیل می دهد.

تهیه کننده ویژه برنامه " یه عصر طلایی " با اشاره به بخش های این ویژه برنامه اضافه کرد: نمایش ، موسیقی ( پخش سرودهای انقلابی را در فضاهای مرتبط با دهه شصت)تصویر، پلاتو های طنز ، یه یادگاری طلایی ( در این بخش برنامه های خاطرانگیز چاق و لاغر، خبرنامه ، خبرچین ، مجرهای تلویزیونی دهه شصت ، برنامه های نمایشی و عروسکی دهه شصت در غالبی جدید و نمایش داده می شود)، یه گپ و گفت طلایی ، یه خاطره طلایی و... بخش های این ویژه برنامه است و این ویژه برنامه با ترسیم و زنده کردن حال و هوای روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای نوجوانان تهیه و تولید شده است.

برنامه " یه عصر طلایی " کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه پنج تا پیش از این 62 برنامه برای گروه سنی نوجوانان در روزهای زوج ( شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه ) بر روی آنتن رفته است و به زودی با شکل و ساختار جدید بعد از دهه فجر پخش خواهد شد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی