بررسی دستاوردهای کشور بعد از 36 سال

     

بررسی دستاوردهای کشور بعد از 36 سال

 

eghtesad2

بررسی و تحلیل دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از 36 سال، موضوع برنامه" اقتصاد ایران" است که در دهه فجر بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج، گودرز عزیزی تهیه کننده برنامه " اقتصاد ایران " با بیان این مطلب گفت: با توجه به رویکرد شبکه 5 درحوزه رشد و شکوفایی اقتصادی دردهه فجر ،امسال با اتکا به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تصمیم گرفته شد تادر ایام جشن انقلاب این برنامه با دعوت از مقام های عالی وزارتخانه هایی که در شکوفایی ، بستر سازی و معشیت مردم نقش دارند ، هرشب از یک وزیر دعوت نماید.

عزیزی ادامه داد: البته در این برنامه مقرر شده با حضور میهمان دستاوردها ، خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از 36 سال بررسی و مستند گزارشی از رویکرد آن وزراتخانه متناسب با ماموریتش تهیه و پخش شود. ارسیا صنعتی و ابوالفضل اینانلو اجرای این برنامه را هر شب یکی در میان بر عهده دارد.

همچنین 10000514 شماره پیامک این برنامه است که مخاطبان برنامه می توانند نظرات ،یشنهادات و....خود را پیرامون برنامه مطرح کنند.

بنا بر این گزارش ، برنامه جدید "اقتصاد ایران" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 19 پخش می شود، تکرار این برنامه روز بعد ساعت 9:20 دقیقه است.


 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی