حمایت از کالای ایرانی و توسعه اقتصادی در برنامه روزآمد

     

حمایت از کالای ایرانی و توسعه اقتصادی در برنامه روزآمد

tv555

" روز آمد " عنوان برنامه یک مجله اقتصادی صبحگاهی از گروه اجتماعی شبکه 5 سیماست که در راستای حمایت از کالای ایرانی و توسعه اقتصادی بر روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه 5 سیما، حمایت از کار ، کالا ایرانی ، کارآفرینی و توسعه اقتصادی از اهداف این برنامه است و مدیریت هزینه در خانواده ، کسب و کار ( اصول بازاریابی ) ، مهارت های ثروت آفرینی ، آشنایی با بورس ، آموزش و تحلیل بازار بورس ، معرفی کارآفرینان موفق دنیا و داخلی با آیتم آدم های موفق فضایی نیستند، تحلیل بازار که در هفته ای گذشت ( بازار ارز ، سکه ، طلا ....) به ترتیب موضوع این برنامه از روز شنبه تا پنج شنبه است که با حضور کارشناسان اقتصادی در برنامه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

بنابر این گزارش ، در این برنامه گفتگوی تلفنی با معاونان سازمان های اقتصادی انجام می شود و موضوعات آن مسائل اقتصادی همچون صادرات غیر نفتی ، اشتغال جوانان ، مسکن و... است.

مجله اقتصادی صبحگاهی" روز آمد" کاری از گروه اجتماعی شبکه 5 سیما هر روز ساعت 7 صبح به مدت 30 دقیقه پخش می شود. این برنامه با اجرای محمد هیراد حاتمی وتهیه کنندگی امیر حسین خرمشاهی به روی آنتن می رود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی