بررسی بودجه سال 94 کشور در برنامه اقتصاد ایران

     

بررسی بودجه سال 94 کشور در برنامه اقتصاد ایران

 

eghtesad iran1

"ویژگی های بودجه سال 94 کشور" موضوع برنامه اقتصاد ایران است که امشب 22 دیماه ساعت 19 با حضور سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه 5 سیما ، غلامرضا کاتب سخنگوی کمسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و حسین امیر رحیمی کارشناس اقتصادی با حضور در استودیوی برنامه زنده " اقتصاد ایران " به بررسی ویژگی های بودجه سال آینده خواهند پرداخت.

بنا بر این گزارش ، برنامه جدید "اقتصاد ایران" با اجرایابوالفضل اینانلو و با رویکرد اقتصادی در موضوعات مرتبط با آن است و این برنامه دارای بخش هایی مانند پخش گزیده ای از صحبت های مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد، دعوت از میهمان( مسئولان دولت و مجلس) ، نریشن ، میان برنامه هایی است که به مدت 45 پخش می شود.

بنابراین گزارش، این برنامه در هفته های نخست به موضوعات مطرح در بودجه کشور می پردازد.

برنامه" اقتصاد ایران " هرهفته به یک موضوع اقتصادی خواهد پرداخت و تکرار این برنامه روز بعد ساعت 9:30خواهد بود. بودجه ، اقتصاد مقاومتی ، اقتصاد بدون نفت و.... موضوعات هفته های آتی این برنامه است . 10000514 شماره پیامک این برنامه است که مخاطبان برنامه می توانند نظرات ،یشنهادات و....خود را پیرامون برنامه مطرح کنند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی