سازنده پروژه ستاره خلیج فارس امشب مهمان "چهل ستون "

chal

" مهدی دوستی " سازنده پروژه ستاره خلیج فارس امشب مهمان برنامه" چهل ستون" می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه مهندس مهدی دوستی درباره پروژه پالایشگاه ستاره خلیج فارس توضیح می هد و آخرین دستاوردهای به کار برده شده در این پالایشگاه را برای مخاطبان تشریح می کند.
ویژه برنامه " چهل ستون" در ایام الله دهه فجر با محوریت بررسی دستاوردهای ایران اسلامی در این چهلُ یک سال قصد دارد در هر برنامه میزبان یکی از افراد تاثیر گذار کشور(ستون های ایران) باشد.
در این برنامه مسئولین بلند پایه کشور روبروی ۱۰ جوان می نشینند(پنج خانم و پنج آقا) و پاسخگوی ابهامات و دغدغه های جوانان نسل چهارم انقلاب هستند.
برنامه ترکیبی" چهل ستون" بخش اصلی آن را گفتگوی گرم و صمیمانه ی جوانان با فرماندهان تشکیل می دهد. در دیگر بخش های این برنامه می توان به دو بخش موشن گرافیک(معرفی مهمان و معرفی دست آورد های موضوع برنامه)، دعوت از مهمانانی در باغ موزه دفاع مقدس مرتبط با موضوع هر قسمت از برنامه و خلاصه قسمت قبل اشاره کرد.
چهل ستون اشاره به 40 شخص تاثیرگذار کشور دارد که بی واسطه با جوانان در فضایی صمیمی صحبت و گفتگو می کنند، یکی از ویژگی های این برنامه حضور جوانان در ساخت و تولید آن هستند.
برنامه‌ چهل ستون به تهیه کنندگی و طراحی محمد حسین سعادتی در دهه فجر هرشب ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می‌رود.
سایر عوامل این برنامه عبارت از : مدیر اجرایی پروژه: حسین نیرومند، جانشین تهیه کننده: میثم محمد خانی، دستیار کارگردان امیر حسین توکلی، سردبیر سمانه شاه حسینی و... است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی