" بر خط شو " مسابقه ای برای نوجوانان و جوانان

image 2019 12 3-12 49 58 985 u6S Copy

 

تهیه کننده مسابقه " بر خط شو" با اشاره به تغییرات این مسابقه گفت: شرکت کننده های تلفنی مسابقه ما نوجوانان و جوانان هستند، یعنی گروه سنی 15 تا 25 سال که بیشتر سوالات ما برای این رده سنی طراحی شده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محسن سال افزون با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های این مسابقه بی شمار شرکت کننده است، اضافه کرد: بینندگان می‌توانند همزمان با شرکت کننده تلفنی، از طریق اپلیکیشن برنامه )با استفاده از تلفن همراه) به سوالات پاسخ بدهند و امتیاز کسب کنند و شانس شرکت به صورت تلفنی در برنامه را کسب کنند. دراین بخش محدوده سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد.
وی با بیان اینکه این مسابقه در راستای افزایش سطح آگاهی و اطلاعات عمومی در کنار ایجاد فضای سرگرمی سالم و شاد برای خانواده‌ها در ساعات ظهرگاهی طراحی شده است، گفت: شروع این برنامه با معرفی کتاب در حوزه نوجوان و جوان است. همچنین معرفی یک مکان گردشگری در تهران تیتراژ پایانی مسابقه خواهد بود.
تهیه کننده مسابقه " برخط شو" گفت: سید ایمان موسوی به عنوان مجری آقا اضافه شده است. المیرا سماواتی نیز از مجریان این برنامه است.
فصل جدید مسابقه" بر خط شو "کاری از گروه تهران و شهروندی است که از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14:30 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی