نگارش پایانی فیلمنامه سریال " رعد و برق"

image 2019 11 5-10 29 9 202 k3S

 

 

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از نگارش قسمت های پایانی سریال " رعدو برق خبر داد و گفت: در حال حاضر نگارش فیلمنامه قسمت های پایانی مجموعه تلویزیونی " رعد و برق" که مربوط به سیل نوروز98 است، در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مصطفی رضوانی با بیان این مطلب گفت:نگارش فیلمنامه قسمتهای ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان های گلستان و لرستان است، پایان یافته و اکنون در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.
وی ادامه داد: این سریال که برای ماه رمضان 1399 شبکه پنج سیما آماده می‌شود، به زودی در مرحله پیش تولید قرار خواهد گرفت.
وی یاد آور شد: مجموعه تلویزیونی " رعد و برق" با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی روایت سیل نوروز 98 و حماسه های رخ داده بعد از آن ،برای ماه مبارک رمضان سال 99 خواهد بود.
رضوانی توضیح داد: این اثر که در عین استراتژیک و ملی بودن، فضایی شیرین هم دارد با محوریت یک گروه جهادی در سه استان گلستان ،خوزستان، لرستان تصویر برداری خواهد شد و با تحقیقات میدانی گسترده ای که توسط تیم محقق انجام شده است، قطعا ناگفته های شگفت آوری از اتفاقات و مجاهدتهای رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را برای مردم خواهد داشت.
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما اضافه کرد: شروع تصویر برداری این سریال 25 قسمتی از 20آذر و از استان گلستان خواهد بود و سه استان گلستان، خوزستان، لرستان" به عنوان لوکیشن های اصلی این سریال خواهد بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی