تحلیل و رصد صنعت نانو در " مدیر مسئول "

image 2019 11 20-9 9 46 384 bM1 Copy

هیجدمین قسمت برنامه "مدیرمسئول" این هفته (جمعه اول آذر ماه ) میزبان "سعید سرکار" رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در کشور است.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، بازدید از نمایشگاه محصولات نانو و سر زدن به چند کارخانه تولید محصولات نانو از بخشهای دیگر این برنامه است.
ستاد توسعه فناوری نانو در سالهای اخیر توانسته با یک جهش پر شتاب، ایران را از رده ۵۷ دنیا از نظر تحقیقات علمی در زمینه نانو به رده چهارم دنیا برساند. پا گرفتن صنعت در این حوزه نیز توانسته منجر به میزان قابل توجهی صادرات محصولات نانو به سایر کشورها شود.
گفتگو درباره مسیری که صنعت نانو طی کرده و دلیل پیشرفت در برخی حوزه ها مثل نانو و دلیل سرعت کند پیشرفت در برخی حوزه ها مانند خودروسازی در کشور از موضوعات محل بحث در برنامه این هفته مدیرمسئول است.
گفتگوی محمد دلاوری با رئیس ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در کشور جمعه ساعت 20 از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
«مدیر مسئول» که به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدمحمدعلی صدری‌نیا و اجرای محمد دلاوری تولید و پخش می‌شود، در هر قسمت سراغ یکی از مسئولان دستگاه‌های مختلف می‌رود و تلاش می‌کند پای آنان را به چالش‌های جدید و اتفاقات اجتماعی روز باز کند و با آنها در حوزه کاری و عملکردی‌شان بحث و تبادل نظر کند .

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی