شبکه پنج سیما در سوگ یازدهمین امام شیعیان

image 2019 11 5-10 13 51 100 SPP Copy

گروه معارف شبکه پنج سیما، در سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) با پخش سخنرانی مذهبی، نماهنگ و مداحی در سوگ یازدهمین امام شیعیان با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، " سخنرانی مذهبی" عنوان اولین ویژه برنامه این گروه است که در سه نوبت زمانی شب شهادت امام حسن عسگری سه شنبه ساعت 21:30 ، روز چهارشنبه ساعت 6:30 و 17 پخش می شود.
سخنرانی مذهبی حجت الاسلام پناهیان با محورهای اخلاق علوی، زمینه های زمان غیبت ، سبک زندگی و... است.
همچنین از غروب سه شنبه 14 آبان ماه شب شهادت امام حسن عسگری ( ع) و چهارشنبه 15 آبان ماه مصادف با 8 ربیع الاول روز شهادت این امام بزرگوار نماهنگ و وله های مداحی در چند نوبت در لابه لای برنامه های شبکه پنج پخش می شود.
مستند " گاهی از خاک عشق می روید " روز چهارشنبه 15 آبان ساعت 8:15 پخش می شود. این مستندی به یاد سردار شهیدحاج محمود توکلی جانشین قرارگاه تفحص شهدا در کردستان عراق
، مردی که از نوجوانی وارد صحنه های دفاع مقدس شد و تا زمان پذیرش قطعنامه در منطقه ماند. با آغاز فعالیت گروه های تفحص پیکرهای شهیدان از نخستین عاشقانی بود که گام در این راه نهاد و سرانجام هنگام تفحص در نخستین روزهای پاییز نود و هشت در اقلیم کردستان به شهادت رسید.
مستند" فصل پرواز" روایت آسمانی شدن شهیدان باقری است که روز چهارشنبه ساعت 13 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
ویژه برنامه " به خانه بر می گردیم " نیز چهار شنبه شب مصادف با آغاز امامت حضرت مهدی ( عج) ویژه این مناسبت ساعت 21 از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود. این برنامه ویژه بصورت جنگ و با آیتم های شاد و جذاب مهمان خانه مخاطبان می شود. ارتباط با مرکز سیمای یاسوج، تهیه گزارش از پشت صحنه مجله تصویری " یه روز تازه" ، مسابقه طنز، دعوت از گروه همخوانی ولایت و ... از بخش های این برنامه است. " امید" موضوع این ویژه برنامه خواهد بود. این ویژه برنامه کاری از گروه خانواده وکودک است که جمعه ها ( صبح حوالی ساعت 10:30) و اعیاد مذهبی و ملی پخش می شود

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی