" دیوار بلند اقتدار" در شبکه پنج

image 2019 11 3-15 50 8 670 Op4 Copy

 

مستند "دیوار بلند اقتدار" کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما، امشب یکشنبه 12 آبان ماه ساعت 21بر روی آنتن خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مصطفی مژدهی فر تهیه کننده مستند " دیوار بلند اقتدار" گفت: گروه سیاسی شبکه پنج امسال تصمیم گرفت،در یک نگاه جدید از نتایج مثبت این تسخیر در 40 گذشته صحبت کند. به همین منظور مستند "دیوار بلند اقتدار" ساخته شد.
وی ادامه داد: این مستند مروری دارد، بر فشارهای سیاسی در دوره ریگان ، جرج بوش پدر ، کلینتون، بوش پسر، اوباما و ترامپ و در ادامه رویکرد ایران به این فشارها و شکوفایی هایی درونی نظام را رصد کرده است.
وی اضافه کرد: «تقابل ایران و امریکا از مسئله لانه جاسوسی شروع شد و تاکنون ادامه داشته است. ما سعی کرده ایم با نشان دادن محورهای این تنش به نتایج مثبت آن برای هم اشاره کنیم. به عنوان مثال افزایش تحریم ها و در مقابل خودکفایی ایران.»
برنامه «به خانه بر می گردیم» شبکه پنج روز یکشنبه 12 آبان ماه میزبان مینو اصلانی مدرس دانشگاه است که با حضور در استودیوی این برنامه درباره روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برای مخاطبان صحبت خواهد کرد. این برنامه همچنین در روز دوشنبه 13 آبان ماه میزبان مرضیه هاشمی مجری شبکه پرس تی وی خواهد بود که در این برنامه پیرامون روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صحبت خواهد کرد.
مجله تصویری صبحگاهی شبکه پنج «یه روز تازه» نیز با دعوت از مسئولان و کارشناسان وزارت آموزش و پرورش معطوف به این مناسبت خواهد بود.
برنامه «در شهر» نیز از مراسم راهپیمایی13 آبان در روز ملی مباررزه با استکبار جهانی (روز دانش آموز ) گزارش تصویری تهیه خواهد کرد.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی