پخش پشت صحنه " تلاطم " امشب از شبکه پنج

IMG-20190930-WA0009 Copy

پشت صحنه سریال «تلاطم» به کارگردانی وحید بیطرفان و تهیه کنندگی کرامت پورشهسواری شنبه 20 مهرماه ساعت 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، "تلاطم" ، سريالي10قسمتی است كه داستان چند خانواده مختلف را به شكل موازي و بصورت غير خطي روايت مي كند .
یوسف محبی در حضور دخترش در خیابان تصادف شدیدی می کند و به بیمارستان منتقل می شود. ارسلان شمس خلافکار بین المللی توسط پلیس به هلاکت می رسد. آزاد رستمی، جوانی کم سن و سال، به شکلی ناخواسته مرتکب قتل یک پلیس می شود. سینا، یکی از نفوذی سیستم امنیتی غرب که ماموریت خرابکاری در کشور را دارد.سرهنگ رضا مستوفى و سروان سعيد محبى ، پسر سرهنگ محبى ، از كادر ارشد و مجرب پليس در اداره اى موسوم به اداره كشف و روانكاوي جرم هستند كه تمامى گره هاي پرونده هاى مهم و حل نشده در ناجا با رويكرد خاص روانشناسى ، در اين اداره و توسط اين دو نفر باز مي شود و.....
فيلمنامه اوليه اين مجموعه توسط وحيد شيخلر و شاهرخ توكلي نوشته شده كه توسط وحيد بيطرفان و مهدي اسد زاده ، با تغييرات ساختاری به شكل غير خطي، بازنويسي شده است .
بازيگران اين مجموعه عبارتند از : امين ايماني ، مجيد واشقاني ، جليل فرجاد ، زهرا اويسي، ساغر عزیزی، حسین پور کریمی، زهرا سعيدي ، محمود مقامي ، مهوش صبركن ، رضا بيطرفان و....
بنا بر این گزارش، این سریال به سفارش سازمان عقیدتی – سیاسی ناجا با همکاری معاونت اجتماعی ناجا تهیه شده است.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی