لیالی قدر در شبکه پنج سیما

image 2018 06 04-14 43 27 108 TP3-1

 

شبکه پنج سیما،در ایام لیالی قدر (شب های 19،21،23 رمضان) با ویژه برنامه ارتباط زنده از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم الحسنی ( ع) و مسجد جمکران با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه در اولین شب قدر شب نوزدهم ماه رمضان (جمعه 3 خرداد ماه )مصادف با ضربت خوردن مولای متقیان حضرت علی ( ع) به پوشش تصویری مراسم احیاء و شب زنده داری مومنان از حرم مطهر عبدالعظیم الحسنی ( ع) می پردازد.
این مراسم با اجرای عباس سلیمی، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی، قرائت دعای جوشن کبیر احمد زین العابدین فرد و حسن شالبافان و.. خواهد بود.
این ویژه برنامه در دومین شب قدر بیست ویک رمضان ( سحرگاه 5 خردادماه )مصادف با شهادت مولای متقیان به پوشش مراسم احیاء و زنده داری از مسجد جمکران می پردازد. در این برنامه شبانگاهی دعای جشن کبیر و مداحی نیز پوشش تصویری داده می شود. آیت الله محمد مهدی میرباقری سخنرانی و حاج عباس حیدرزاده قرائت دعای جوشن کبیر این مراسم را بر عهده دارد.
این برنامه در سومین شب قدر بیست و سوم رمضان (سحرگاه 7 خردادماه) به پوشش تصویری مراسم احیاء و شب زنده داری از حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) می پردازد. در این برنامه حجت الاسلام و المسلمین سید حمید میرباقری سخنران و حجت الاسلام سید جواد موسوی ،مهدی قربانعلی و مجتبی محمد بیگی مداحی دعای جشن کبیر را برای شب زنده داران قرائت خواهند کرد.
این ویژه برنامه زنده به تهیه کنندگی خشایار بکان از ساعت 22:30 تا سحرگاه به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی