سری جدید رنگین کمان بازیگرمحور است نه مجری محور

image 2019 5 15-10 29 41 569 85O Copy

 

تهیه کننده برنامه " رنگین کمان" با اشاره به تغییرات سری جدید برنامه " رنگین کمان " گفت: در سری جدید تولید این برنامه بر بخش های نمایشی متمرکز شده ایم و برنامه از حالت مجری محوری به بازیگر محوری و آیتمی تغییر خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، سید محسن مناجاتی تهیه کننده برنامه " رنگین کمان" با اشاره به حواشی پیش آمده از مجری این برنامه تاکید کرد: گروه برنامه ساز رنگین کمان مهمترین رسالت خود را انتقال آموزه های دینی و اخلاقی با زبان کودکانه می داند که در این دوسالی که با تهیه کننده برنامه هستم در برنامه به وضوح دیده می شد.

وی تاکید کرد با توجه به پیشنیه تولید برنامه های معارفی که در سالهای گذشته از شبکه ها مختلف پخش شده مدعی هستم از معدود افرادی هستم که اغلب برنامه های تلویزیونی که تولید کردم در حوزه دین واخلاق و بر گرفته از اموزه های قران و ائمه معصومین بوده است.

وی با اظهار تعجب از اظهارات خلاف واقع مجری سابق برنامه اظهار کرد این مدعا در حالی مطرح می شود که در تمامی برنامه ها برای ایشان در انتهای برنامه حدود سه دقیقه اجرای بخش مناجات دعا وصلوات درنظر گرفته ودر کنداکتور، پلاتوی پایانی به نام صلوات خاله نرگس نوشته می شد.
تهیه کننده برنامه رنگین کمان افزود در بیشتر برنامه ها نیز از زمان مصوب برنامه گذر می کردیم ولی صلوات ایشان حذف نمی شد. حتی بخشی در برنامه پیش بینی کرده بودیم که بچه ها دعا کنند وصلوات بفرستند که همه مستندات آن در برنامه های گذشته وجود دارد.

مناجاتی با تکذیب گفته های مجری سابق برنامه تاکید کرد تا کنون هیچ بازخواستی از طرف اینجانب که مسوول برنامه هستم و مدیران در این باره صورت نگرفته است.

تهیه کننده برنامه رنگین کمان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد اتاق فکر برای تغییرات محتوایی و ساختاری فصل جدید برنامه گفت تغییراتی اساسی در ساختار وقالب برنامه ایجاد شده وبرنامه از حالت مجری محوری به بازیگر محوری و آیتمی تغییر خواهد کرد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی