«حال خوب» برای تولید کنندگان

40VJ8z4KVXJhIBxfUcCD 1557296703103

 

 

مجموعه مستند نمایشی «فال خوب، حال خوب» با رویکردِ حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی، در راستای تحقق «رونق تولید» پنجشنبه هر هفته بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما ، این هفته ششمین قسمت از مجموعه مستند نمایشی «فال خوب، حال خوب» با رویکرد حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی و در راستای تحقق شعار سال بر روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.
رضا صراف تهیه کننده و کارگردان این مجموعه در خصوص امید آفرینی و تشویق تولیدکنندگان داخلی که این روزها با مشکلات اقتصادی فراوانی دست و پنجه نرم می کنند اظهار داشت: برای هم ذات پنداری بیشتر با مخاطب تلاش کردیم از خود تولیدکنندگان در تهیه برنامه ها استفاده کنیم تا هم این عزیزان دغدغه های خود را به شکل مطلوب تر مطرح کنند و هم ارتباط موثرتری ایجاد شود.
وی افزود: مخاطب تلویزیون امروز به شدت از مستند در بسته های زمانی طولانی گریزان است و به همین دلیل تلاش کردیم تا با افزودن طعم کمدی و بازیگران نمایشی به برنامه، در بسته های زمانی 13 الی 15 دقیقه ای مجموعه مستند نمایشی «فال خوب، حال خوب» را روی آنتن ببریم.
صراف با بیان اینکه تولید مجموعه مستند نمایشی «فال خوب، حال خوب» ابتدا برای سیزده قسمت برنامه ریزی شده بود، اظهار داشت: بازیگران نمایشی پس از پخش قسمت ششم از کادر مجموعه جدا خواهند شد و باید برای ساخت قسمت های بعدی فکر جدیدی اندیشیده شود.
نویسنده این مستند نمایشی در پایان ابراز داشت: علیرغم اینکه هیچ تبلیغات جدی برای برنامه صورت نگرفته است اما بازخوردها حاکی از آن است که خیلی ها مشتاق ادامه پخش «فال خوب، حال خوب» هستند.
گفتنی است مجموعه مستند نمایشی «فال خوب، حال خوب» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما در راستای تحقق شعار سال، منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امید آفرینی در جامعه ایرانی خاصه میان تولیدکنندگان داخلی، پنجشنبه هر هفته ساعت 20:40 پخش می شود و تکرار آن نیز روز جمعه ساعت 10 صبح بر روی آنتن می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی