سفیر جمهوری کنیا مهمان شبکه پنج می شود

vvvvv

 

برنامه "سفیران" دوشنبه 13 اسفندماه ساعت22 میزبان " رقیه احمد سوبو سفیر جمهوری کنیا در ایران خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، " رقیه احمد سوبو" سفیر جمهوری کنیا در قاب برنامه تلویزیونی سفیران پیرامون روابط دوجانبه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی بین دو کشور گفتگو می کند.
بنا بر این گزارش، سفیر کنیا در این برنامه پاسخگوی سوالاتی مانند کشور کنیا چقدر می تواند بعنوان یک هاب تجاری برای صدور کالاهای ایرانی به آفریقا عمل کند، زیرساخت های فنی و امنیتی کنیا تا چه میزان اجازه تعاملات تجاری را به ایرانیان می دهد؟ سفارت کنیا چه اقداماتی را برای تقویت و تسهیل روابط تجاری فی مابین انجام می دهد؟ اهم اهداف خانم سفیر از فعالیت هایش در چه زمینه هایی هستو نقش تحریم های یکجانبه امریکا در روابط با جمهوری اسلامی ایران را چگونه ارزیابی می کنند.
برنامه " سفیران" با محوریت بازنمایی تجارت خارجی ، روابط اقتصادی و دپیلماسی سیاسی – فرهنگی جمهوری اسلامی ایران تهیه و تولید شده است.
این برنامه در دفتر یا اقامتگاه خود سفیران و مکان های کمتر دیده شده دیپلماتیک تصویر برداری شده است و درباره موضوعاتی چون، تمایلات کشورهای جهان از محصولات ایرانی، نحوه صادرات به سایر کشورها و تسهیلاتی که سفارتخانه‌ها ارائه می‌کنند، نگاه سفرا به کالاهای ایرانی و نظرشان درباره حذف دلار از معاملات فی مابین و موراد بسیاری از این دست در فضای صمیمانه به گفت‌وگو می‌نشینند.
برنامه تلویزیونی " سفیران" کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی و اجرای عبداله عبدی ساعت 22 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی