«یه روز تازه» برنامه صبحگاهی شبکه پنج شد

rrreewqq Copy

 

 

اولین قسمت روزنامه تصویری شبکه پنج سیما با عنوان «یه روز تازه» به تهیه کنندگی امیر حسین خرمشاهی از شنبه 11 اسفندماه ساعت 6:30 روی آنتن این شبکه رفت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما؛ امیر حسین خرمشاهی در توضیح ساختار این روزنامه تصویری شبکه پنج سیما بیان کرد: یکی از شاخص های مهم این برنامه تنوع در بخش های تولیدی و زنده است. ما در این برنامه تقریبا 25 بخش تولیدی و زنده داریم که در 120 دقیقه تقدیم مخاطبان این برنامه خواهد شد.
وی در ادامه توضیح داد: روزنامه تصویری «یه روز تازه» بخش های مختلفی دارد که از شنبه تا چهارشنبه در کنداکتور این برنامه جانمایی شده است. محمدرضا باقری سردبیری محتوایی صفحاتی مانند تئاتر و سینما، شهر و معماری، دانش و فناوری، ادبیات با تحلیل نقد کتاب،بوم گردی، خانه دوست، ارتباط تلفنی زنده و گفتگوی با مسئولان پیرامون موضوعات روز جامعه، تاریخ، صفحه شما، پا توی کفش اخبار و... را برعهده دارد.
خرمشاهی یکی از ویژگی های مهم این برنامه را فرار از استودیو معرفی کرد و گفت: روزنامه تصویری «یه روز تازه» جامعه هدف آن تمام جامعه و وسعت ایران هست و محدود به جغرافیای استان تهران نیست. برای مثال گروه تولیدی مستند ساز این برنامه به اقصی نقاط ایران و استان تهران سفر می کند و از سوژه های ناب و بکر موضوعات فرهنگی، هنری، صنایع دستی و .... مستند تهیه می کند. رضا محمد نیا کارگردان و مستند ساز تمام سفرنامه های " یه روز تازه " را تولید و همراهی می کند.
تهیه کننده روزنامه تصویری «یه روز تازه» در توضیح برخی از بخش های این برنامه گفت: سعی کردیم بخش های مختلف و جذابی را در اولین ساعت شروع روز برای مخاطبان طراحی کنیم. سفر های هیجان انگیز به کویر یکی دیگر از بخش های جذاب این برنامه است که در قسمت های نخست برنامه مخاطبان شاهد آن خواهند بود. سفر به ریگ یلان این بخش توسط علیرضا احمدی کارگردانی و مستند سازی می شود.

وی " صبحانه در طیبعت " را یکی دیگر از آیتم ها این برنامه عنوان کرد و گفت: این بخش با اجرای حامد توسلی خواهد بود که آقای صبحانه ایران به اقصی نقاط ایران سفر می کند و سفره های سنتی صبحانه ایران را به مخاطبان معرفی می کند.

وی تاکید کرد: بخش محیط زیست با عنوان هشتگ طبیعت یار ارائه می شود. این بخش با کارشناسی و مستندسازی محمد درویش خواهد بود که حوزه فعالیت مان سراسر ایران است و یک نگاه نقادانه در حوزه محیط زیست داریم.مانند ورود در حوزه تالاب ها، سدسازی، تخریب جنگل ها و ...

خرمشاهی در ادامه این گفتگو عنوان کرد: در این برنامه رضا رفیع با آیتم پا تو کفش اخبار نیز یکشنبه و سه شنبه ها در برنامه حضور خواهند داشت و نگاه طنازانه به اخبار و موضوعات روز دارد.

خرمشاهی با اشاره به آیتم دورهمی در فضای مجازی گفت: این بخش را مهسا ایرانیان اجرا می کند که یک ارتباط دوسویه و بین ایشان و مخاطب با موضوعات مختلف ایجاد خواهد شد.
همچنین در این برنامه یک استودیو سیاری نیز داریم که دو مجری در آن فعالیت می کنند که بصورت استنداپ کمدی در سطح شهر تهران با موضوعات مختلف برنامه ضبط می کنند. حسین رستمی و حمیدرضا شادل مجریان این قسمت هستند.
روزنامه تصویری «یه روز تازه» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما با اجرای وحید رونقی و محمد رضا باقری به تهیه کنندگی امیرحسین خرمشاهی از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:30 به مدت 120 دقیقه روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود. مهدی یغمایی تیتراژ این برنامه صبحگاهی را خوانده است.

 

lllllljjjj Copy

 

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی