"فال خوب، حال خوب" به سراغ شبکه پنج آمد

image 2018 10 3-10 26 12 634 SO7 Copy

 

اولین قسمت از مجموعه مستند نمایشی "فال خوب، حال خوب" با رویکرد امیدآفرینی در جامعه ایرانی بویژه در میان صنعتگران و تولیدکنندگان هموطن و در راستای حمایت از کالای ایرانی پنج شنبه 9 اسفندماه ساعت 20:40 بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، رضا صراف، تهیه کننده و کارگردان این مجموعه در توضیح بیشتر گفت: "فال خوب، حال خوب" روایت هایی صمیمی از زحمات و کوشش های طاقت فرسای سازندگان محصولات ایرانی است که با بهره گیری از نقش آفرینی بیژن افشار در قامت راوی، بازیگر به تصویر کشیده می شود.

نویسنده "فال خوب ، حال خوب" تصریح کرد: هدف از تولید این مستند، حمایت از کالای ایرانی و سازنده آنست و در این راستا سعی کرده ایم، روند تولید را به زبان نمایش بیان کنیم؛ رویکردی که شاید مخاطبان تاکنون کمتر شاهد آن بوده اند.

تهیه کننده و کارگردان "فال خوب، حال خوب" اضافه کرد: این مجموعه مستند کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیماست که در 13 قسمت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه ای تهیه و تولید شده است.
فرزانه مژدهی فر، مجری طرح و مهدی پورقاسمی، مدیر تصویربرداری این مستند نمایشی هستند.

"فال خوب، حال خوب" پنج شنبه ها بصورت هفتگی ساعت 20:40 از شبکه پنج سیما پخش و تکرار آن نیز روز جمعه ساعت 10 صبح خواهد بود.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی