پنج ستاره در نوروز 98

ppppa Copy

 

تهیه‌کننده مسابقه «پنج ستاره» از پخش این مسابقه در نوروز سال 98 خبر داد و گفت: مخاطبان در ایام تعطیلات نوروزی مسابقه "پنج ستاره" را با فرمی متفاوت خواهند دید و چهر ه های سرشناس در این برنامه حضور خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمد حسین رضوی تهیه کننده مسابقه " پنج ستاره" در نشست خبری که روز گذشته با حضور عوامل این برنامه حمید گودرزی (مجری) و حمید عباسی (کارگردان) برگزار شد، ابتدا عوامل این مسابقه در بخش پاسخگویی تلفن‌های مردمی حاضر شدند و به تماس‌های مخاطبان پاسخ دادند.
پس از این عوامل در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شدند.
رضوی تهیه کننده «پنج ستاره» با اشاره به اینکه یک ویژه برنامه نوروزی را در ۱۵ قسمت خواهیم داشت، اظهار کرد: برنامه ما در عید تفاوت خواهد داشت و با حضور چهره‌های سرشناس به روی آنتن می رود.
وی بیان کرد: همین حالا هم که در روابط عمومی حاضر شدیم، مردم از ما درخواست داشتند که از چهره‌های سرشناس در برنامه استفاده کنیم و ما هم به عنوان برنامه ساز به دنبال رضایت مخاطب هستیم.
وی همچنین درباره تعداد کاربران اپلیکیشن این برنامه عنوان کرد: هر هفته نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در مسابقه ما شرکت می کنند و نفرات برتر وارد مسابقه پنج ستاره می شوند. این آخرین آمار فصل سوم برنامه است.
رضوی همچنین بیان کرد: برنامه ما تا آخر ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد و یک وقفه ای برای فصل جدید را خواهیم داشت تا دکور برنامه و فرم تغییر پیدا کند. همانطور که ما پیش قدم در ساخت مسابقه ای با این فرم بودیم خودمان هم پیش قدم خواهیم شد تا در یک فرم جدید برنامه را روی آنتن ببریم.
وی با اشاره به اینکه ما ارتباط مستقیمی با اپلیکیشن و درآمد‌های آن نداریم، تصریح کرد: ما طبق برآوردی که برنامه دارد صورت حساب مالی را دریافت می‌کنیم و بخش‌های درآمدزایی به حوزه بازرگانی سازمان مربوط می‌شود. این اعداد و رقم‌هایی که در برخی روزنامه‌ها مطرح می‌شود، به هیچ عنوان صحت ندارد.
حمید گودرزی مجری مسابقه پنج ستاره هم در این نشست بیان کرد: به دلیل اینکه با این تیم کار کرده بودم و از آنها شناخت داشتم اجرای برنامه را پذیرفتم. تمام تلاشمان را کرده ایم تا به دل مخاطبان بنشینیم. مسابقه پنج ستاره با تمام بضاعت اندکی که دارد، گامی در راستای ترویج و کسب اطلاعات عمومی و همچنین آگاهی مردم بر می‌دارد.
وی با اشاره به اینکه در تلویزیون دروغ گویی ممنوع است، اظهار کرد: من همه تلاش خودم را کرده ام تا به هر طریقی شده به شرکت کنندگان کمک کنم حداکثر جایزه را کسب کنند. اینکه بخواهم آن‌ها را به اشتباه بیندازم، اساساً در تلویزیون کار غلطی است و هیچگاه به این سمت نرفته ام. در چند برنامه ابتدایی شیطنت‌هایی داشتم، اما واقعاً من در زمین شرکت کنندگان بازی هستم.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره دستمزد خود هم تصریح کرد: واقعا خبری از پول‌های نجومی نیست و یک رقم معقول را برای اجرای این برنامه دریافت می‌کنم. دقیقاً عددی مشابه تمام کار‌های تلویزیونی که بازی می کنم.
عباسی کارگردان مسابقه پنج ستاره هم که در این نشست حضور داشت، در انتها گفت: ما در اتاق فکر برنامه بار‌ها درباره موضوعات مختلف برنامه بحث و تبادل نظر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا بهترین کیفیت را روی آنتن ببریم.
وی با بیان اینکه فضای متفاوتی را در ویژه برنامه عید تدارک دیده ایم، عنوان کرد: یک لیگ حذفی را با حضور چهره‌های مطرح سینمایی و تلویزیونی ترتیب داده ایم که در ۱۵ قسمت هر شب به روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی