برنامه " تهران 20" امشب از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی

CpWz 002

 

برنامه " تهران 20" امشب 15 بهمن ماه از محل نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران واقع در مصلی تهران بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه میزبان سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عزیزی دلشاد مدیر ارشد این نمایشگاه خواهد بود. همچنین حمزه پاریاب و مهدی بختیاری با عنوان روزنامه نگار و کارشناس حوزه دفاعی مهمانان دیگر این برنامه خواهند بود.
این نمایشگاه در غرفه‌های مختلف دستاوردهای مختلف نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران را در زمینه‌های مختلف به نمایش گذاشته است، از جمله این دستاوردها می‌توان به پهبادها، سلاح‌های انفرادی، موشک‌های زمین به زمین و زمین به آسمان اشاره کرد.
مخاطبان محترم برنامه می توانند پیام های خود راجع به موضوعات و محورهای برنامه را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ با ما درمیان بگذارند.
تهران20، برنامه پرمخاطب و نام آشنا برای مردم ایران، مخصوصا پایتخت نشینان 5شب از شب های هفته را میزبان خانه های شهروندان است.
سری جدید تهران بیست با اجرای "محمد دلاوری" در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته و طبق روال معمول، راس ساعت20 از شبکه 5 سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود.
سری جدید برنامه تهران20 با دکوری متفاوت و با طراحی "پیمان قانع" و همچنین با تهیه کنندگی "محمد علی بازی" پخش می شود.
امید است موضوعات و سوژه های مورد بررسی در تهران20 با حضور مسئولین مربوطه بیش از پیش به حل معضلات مردم کلان شهر تهران بیانجامد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی