تقدیر سفیر بلغارستان برنامه تلویزیونی "سفیران "

IMG 1260 Copy

 

سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران،با ارسال پیامی به رئیس سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران از حضور در برنامه «سفیران» اظهار قدردانی کرد و گفت: چنین برنامه های تلویزیونی ارزش بسیار زیاد و سهم بالایی در تقویت روابط متقابل ایران با کشور های خارجی بواسطه کانالیزه کردن اطلاعات دست اول به عموم مردم ایران در باره فرهنگ، سنت ها، ظرفیت ها و سیاست های شرکای خود را دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، کیریستو پولنداکوف سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران از حضور در برنامه "سفیران " کاری از شبکه پنج تاکید کرد: لطفا تقدیر صمیمانه من را برای فرصت ارزشمندی که بابت حضور در برنامه "سفیران" و برای پخش این سری در تاریخ 8 آذر 1397 با معرفی بلغارستان به من داده شد، پذیرا باشید.

متن پیام به این شرح است:
جناب آقای دکتر عبدالعلی علی عسگری
ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

لطفا تقدیر صمیمانه من را برای فرصت ارزشمندی که بابت حضور در برنامه "سفیران" و برای پخش این سری در تاریخ 8 آذر 1397 با معرفی بلغارستان به من داده شد، پذیرا باشید.
همانطور که مستحضرید چنین برنامه های تلویزیونی ارزش بسیار زیاد و سهم بالایی در تقویت روابط متقابل ایران با کشور های خارجی بواسطه کانالیزه کردن اطلاعات دست اول به عموم مردم ایران در باره فرهنگ، سنت ها، ظرفیت ها و سیاست های شرکای خود را دارد.
در اینجا می خواهم مراتب قدردانی خودم به شما را در خصوص دکتر عبداله عبدی به عنوان تهیه کننده، کارگردان و مجری شاخص برنامه "سفیران" و نیز تیم توانمند ایشان که نمایشی از حرفه ای گرایی بالا، وقت شناسی، دلسپردگی و همکاری با شکوه را به نمایش گذاشتند ابراز بدارم.
ضمن اعلام بهترین احترامات و اکرام، و با تقدیم احترامات فائقه به حضور شما و سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (IRIB)
                                                                                      ارادتمند شما
                                                                                   کیریستو پولنداکوف
                                                                   سفیر بلغارستان در جمهوری اسلامی ایران

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی