«خیابان جام جم» امشب میزبان بازیگران سریال " بانوی عمارت"

جشنوارهتلویزیونیجامجم Copy

 

« خیابان جام جم» عنوان ویژه برنامه زنده پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم است که امشب ( 6 بهمن ماه ) ساعت 19 روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «خیابان جام جم» به تهیه کنندگی کیوان بخشی در چهل شب به اخبار کمیسیون های مختلف پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم و معرفی تولیدات سیما می پردازد.
تهیه کننده برنامه «خیابان جام جم» در توضیح بیشتر افزود: «خیابان جام جم» شامل چهار بخش است. بخش اول شامل حضور هیأت داوران و بررسی آثار؛ بخش دوم بخش مردمی بوده که تمرکز اصلی «خیابان جام جم» روی این بخش است. مردم آثار را داوری و حق رأی و انتخاب بهترین برنامه را در این بخش دارند. و در پایان، جشن مردمی با حضور مخاطبان تلویزیون و منتخبان برنامه های برتر جشنواره در یکم اسفند ماه در فرهنگسرای بهمن شکل می گیرد و جوایز این بخش به منتخبین اهدا می شود.
وی ادامه داد: بخش چهل سالگی یکی دیگر از بخش های مهم «خیابان جام جم» است که به دلیل تقارن با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به طور ویژه به این موضوع می پردازد و این بخش یکی از جذاب ترین بخش های «خیابان جام جم» است.
وی افزود: حضور دوربین «خیابان جام جم» به صورت میدانی و گفتگو با مردم کوچه و بازار، رای بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه ها بخش چهارم را شامل می شود. به طوری که مردم برنامه های سیما را قضاوت می کنند و نقاط قوت آنها را در این بخش به اشتراک گذاشته می شود.
بخشی تاکید کرد: " خیابان جام جم" در شبکه پنج مختص بخش مردمی است که در این بخش به 4 گروه ، بخش سریال ها، برنامه های ترکیبی ، تیتراژها می پردازیم.
تهیه کننده «خیابان جام جم» گفت: «خیابان جام جم» از شنبه ششم بهمن ماه ساعت 19 از شبکه پنج سیما آغاز و ادامه این برنامه در ساعت 20 از شبکه آموزش پخش می شود. همچنین روزانه میان برنامه های پانزده دقیقه ای که به زوایای دیگر جشنواره می پردازد از شبکه های سیما پخش می شود.
اولین برنامه " خیابان جام جم" به تهیه کنندگی کیوان بخشی و با اجرای امیر جوشقانی ساعت 19 روی آنتن می رود و عوامل سریال بانوی عمارت و خشایار اعتمادی مهمانان امشب برنامه این برنامه هستند.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی