آخر هفته با فیلم سینمایی " هشدار"

a2 Copy

 

شبکه پنج سیما، در روزهای پایانی هفته ( پنج شنبه و جمعه 4 و 5 بهمن ماه ) با فیلم های سینمایی لوراکس، اسباب بازی فروشی سحرآمیز، هشدار با مخاطبان خود همراه می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، انیمیشن سینمایی «لوراکس» به کارگردانی کریس ریناد، پنج‌شنبه 4 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
این انیمیشن درباره پسر دوازده ساله ای که سعی می کند درختان را که عده ای سود جو از بین برده تا بتوانند اکسیژن را بفروشند، دوباره به سرزمینش برگرداند.

image 2019 1 23-12 1 49 453 8p5

 

 

فیلم سینمایی «اسباب بازی فروشی سحر آمیز» به کارگردانی زک هلم، جمعه 5 بهمن ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی تد لادزیک، ناتالی پورتمن، داستین هافمن و ماندلا برنکاتلا آمده است: مالی ماهونی سرپرست دست‌ و پا چلفتی فروشگاه عجیب آقای مگوریوم است. این فروشگاه عجیب‌ترین، خارق‌العاده‌ترین و شگفت‌انگیزترین اسباب‌‌بازی فروشی دنیا، است. اما وقتی آقای مگوریوم 243 سالۀ عجیب‌ و غریب از طریق وصیت نامه اش فروشگاه را به مالی اهدا می‌کند، تغییرات شریرانه و شومی در این فروشگاه آغاز می‌شود.

image 2019 1 23-12 1 52 748 8jx

 

فیلم سینمایی «هشدار» به کارگردانی دنیل کالپالسورو، جمعه 5 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی ایتور لانا، آنتونیو دچنت، آنتونیو دوران موریس و آرا گاریدو خواهیم دید: جان زاراته با دوستش دیوید که می خواهد با دختری که دوستش دارد نامزد کند به فروشگاه شبانه روزی پمپ بنزین می رود. ولی دیوید در اثر تیر اندازی در فروشگاه زخمی شده و به کما می رود. جان با تحقیقاتی که می کند متوجه می شود که در روز 12 آوریل در چندین سال مختلف در این فروشگاه سرقت و تیراندازی شده و جالب اینکه هر دفعه افرادی با سنین مشابه در فروشگاه حضور داشته اند که هر بار یکی از این افراد کشته شده و این بار هم که پس از 32 سال از واقعه قبلی تیراندازی شده دیوید زخمی شده که 32 ساله است و ده سال بعد یک فرد ده ساله در فروشگاه کشته خواهد شد . ولی به دلیل بیماری جان کسی حرف هایش را جدی نمی گیرد او به فروشگاه می رود و سعی می کند از افراد محافظت کند که ...

image 2019 1 23-12 1 52 922 A46

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی