کنایه ام صرفا به گزارشگر بود

image 2019 1 7-14 38 21 291 ZvV Copy

 

" علی انصاریان" مجری برنامه زنده تلویزیونی " ورزشگاه " شب گذشته با کنایه و انتقاد از گزارشگر افغاستانی که درباره تاخیر در پخش بازی فوتبال ایران – یمن از تلویزیون ایران اظهار نظر کرده بود ، نسبت به این موضوع در برنامه واکنش نشان داد که متاسفانه این مطلب از سوی رسانه ها و فضای مجازی با حواشی و سوء تفاهم های بسیاری روبرو شده است. اظهار نظر مجری برنامه صرفا از جهت غرور ملی بوده و به هیچ وجه هدف تمسخر و توهین به ملت شریف و همسایه افغاستان نبوده است.
علی انصاریان مجری برنامه، با انتشار ویدئویی در فضای مجازی نسبت به حواشی ایجاد شده و برخی از سو ء برداشت ها و سوء تفاهمات بوجود آمده ، واکنش نشان داده و گفته است: شب گذشته من در برنامه "ورزشگاه" نسبت به اظهار نظر گزارشگر واکنش نشان دادم . متاسفانه این موضوع دستخوش سوء تفاهم و برداشت های اشتباهی از اظهارات من در رسانه ها و فضای مجازی شده است. باید بپذیریم که هر سازمان و نهادی قوانین خاص خود را در پخش برنامه زنده، داشته و دارد که آن به تدابیر و تصمیمات مدیران ارشد باز می گردد. هدف من صرفا کنایه به گزارشگر بود که چرا در این مورد اظهار نظر کرده است. در اینجا لازم می بینم که با قاطعیت تمام بگویم، هدف من خدای نکرده تحقیر و توهین نسبت به کشور همسایه و دوستان افغاستانی نبوده و نخواهد بود و با کمال شجاعت و جرات از تمامی دوستان افغاستانی در صورت ناراحتی عذرخواهی می کنم. نکته اصلی این است که سخنم وحرفم من صرفا پیرامون جواب به گزارشگر بوده و هست.
پژمان ماندگاری تهیه کننده برنامه ورزشی ورزشگاه نیز در پی حواشی بوجود آمده گفته است: تمام برنامه‌های روز دنیا بخصوص رشته فوتبال، مجریان خود را از ستاره رشته مورد نظر انتخاب می‌کنند که بازنشسته هستند. در واقع یک فرد فوتبالی که توان اجرا داشته باشد را برمی‌گزینند و یک مجری را در کنار او قرار می‌دهند تا بحث و گفت‌وگوی تخصصی انجام دهند؛ بنابراین ما هم در این برنامه علی انصاریان که سابقه اجرا و علاقه به این کار دارد را بعد از گرفتن تست، انتخاب کردیم.

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to Google PlusSubmit to LinkedInشبکهدکمه اشتراک گذاری سروش دکمه اشتراک گذاری ایتا

نظر شما

نظرات شما پس از بررسی انتشار داده خواهد شد


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی